izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

YouTube Üzerinde Yeni Bir Rekor Daha

logo1-140x140Video sitesi konusunda dünyaca ünlü olan YouTube, bu başarısını uzun bir zamandır akıllı telefonlar üzerinde de gösteriyor. Akıllı telefonlar üzerinden uygulama sunan YouTube bu uygulamanın son derece güzel bir şekilde, akıcı bir şekilde çalışması ile kesinlikle taktir toplayan bir video platformu. Hemen hemen her şeyi bulabildiğimiz güncel, popüler video uygulamasında sadece video izlemek için değil şarkı dinlemek için de bugün oldukça fazla sayıda kişi vakit geçiriyor. Dünyanın en büyük video izleme uygulaması olan YouTube’un akıllı telefonlara da yüklenebiliyor oluşu uygulamaya ait videoların daha da fazla izlenmesini sağladı. Akıllı telefonların yaygınlaşması ile birlikte video izlenme sayılarında inanılmaz bir artış görüldü.

YOUTUBE ÜZERİNDE EN ÇOK İZLENEN VİDEO KLİP ?

Dünyanın en büyük video izleme sitesi YouTube’ta şuan da en fazla dinlenen, izlenen video klip hangisi? Elimize ulaşan bilgiye göre 3 yıldır PSY çok büyük bir rekorun sahibiydi. Güney Koreli ünlü şarkıcı 3 yıl önce çıkarmış olduğu Ganganm Style isimli şarkısı ile inanılmaz derecede dinlenmişti. PSY’nin Ganganm Style şarkısı YouTube’a yüklenir yüklenmez büyük bir ilgi görmüş ve video klip 5 ay gibi kısa bir süre içerisinde adeta izlenme rekorları kırıp tam 1 milyar izlenme sayısına ulaşmıştı. Elimize ulaşan bilgiye göre PSY’nin bu rekorunu 3 yıl aradan sonra dünyaca ünlü bir başka şarkıcı egale etmiş durumda.

ARTIK REKOR ÜNLÜ İSİM ADELE’NİN  !

Elimize ulaşan bilgiye göre PSY’nin rekorunu bir diğer ünlü şarkıcı Adele kırdı. Ünlü ismin daha geçtiğimiz aylarda çıkarmış olduğu Hello isimli şarkısı 3 ay gibi oldukça kısa bir sürede 1 milyar izlenme sayısını geçmeyi başardı ve Adele bu büyük rakam ile PSY’nin 3 yıldır kırılamayan rekorunu kırmayı resmen başardı.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.