Anasayfa / İnternet ve Bilgisayar / Ucuz Web Sitesi

Ucuz Web Sitesi

Yeni düzenlenen yasayla beraber zorunluluk haline getirilen web site kanunu 2012 yılının temmuz ayında yürürlüğe girecek. Yasa yürürlüğe girdikden sonra şirketler ve tüm orta ölçekli kuruluşlar web sitesi yaptırmak zorunda kalacaklar. Yaptırmayanlar hakkında 3 ay hapis olmak üzere bir çok ceza uygulanacak. Dolayısıyla site yaptırmak zorunlu olunca site fiyatlarıda tavan yapacaktır. Bizde bunu düşünerek sizler için ucuz web sitesi projesini hazırladık. Tüm büyük firmaların zaten br internet sitesi mevcut. Küçük ve orta ölçekli firmalar yani kobilerin ise çoğunun web sitesi yoktur. Bu tür firmaların bir çoğu sırf zorunlu oldu diye site yaptırmak isteyecektir. Bu firmalar büyük meblalar ödememesi işin tüm kobileri 200 TL’ye profesyonel yönetim panelli web sitesi sahibi yapıyoruz.

Ucuz site projemizde sizlere sunduğumuz web sitesinde firmanın tüm isteklerini karşılayabilecek ve hatta daha fazla özellik mevcut. Günümüzdeki bir çok yüksek meblalarda satılan web sitelerinden daha kaliteli ve profesyonel olduğu söylenebilir. Ayrıca tüm masraflarınızı biz karşılıyoruz. 1 yıllık domain ve hosting ücretinizi biz karşılıyor size 200 TL’ye sitenizin anahtarını teslim ediyoruz. Üstelik 1 günde kurulum yapıyoruz. Anlayacağınız 1 günde profesyonel bir web sitesi sahibi oluyorsunuz üstelik böyle düşük bir fiyata.

Özgün ve daha profesyonel bir web sitesi sahibi olmak isteyen kobileride unutmadık tabi ki. Projemizde hazır ucuz site sahibi olabileceğiniz gibi özel site siparişide verebiliyorsunuz. Ben sitemi zorunlu olduğum için değil bana lazım olduğu için yaptırmak istiyorum diyorsanız doğru adresdesiniz. Fiyatında küçük bir artış yapılarak şirketinize özel tasarım bir web sitesi sahibi olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken sipariş formunu doldururken Sitenizin Hangi Renk Olsun? sorusuna özel tasarım istiyorum seçeneğini seçerek sipariş formunu doldurmak. Sonrasında müşteri temsilcimiz sizi arayarak bilgileri onayladıkdan sonra siteniz yapılmaya başlanır ve en geç 3 gün içerisinde size teslim edilir.

15 Yorum

 1. Web sitesi zorunluluğu girince çakallar milleti yemeye bakacak aklı olan bu projeden faydalanır valla 😀

 2. gerçekten güzel proje iyi düşünmüşsünüz

 3. Bencede 😉


  İbrahim:

  Web sitesi zorunluluğu girince çakallar milleti yemeye bakacak aklı olan bu projeden faydalanır valla :D

  Bu yoruma oy ver : Thumb up 0 Thumb down 0

 4. bu ne 200 tl ye sitemi olur piyasa iyice düşüyor malesef..

 5. piyasa zaten şuan iyice düştü 50 TL’ye bile site yapan var bizde kaliteyi ucuza sunuyoruz hazır şablonlardan herhangi bir tanesini seçip kullanmaya başlıyorsunuz.

 6. Bem şöyle diyeyim gerçi sen demişsin php ile uğraşıyorum diye başka bir yazında ama bende aspx blog sayfası var ve seo ayarlarını tam beceremedim bana bu konuda yardımın olabilirmi.

 7. malesef asp den pek anlamam.

 8. Merhaba Lise 3’e gidiyorum Web Tasarım öğrencisiyim. Daha yeniyim haliyle öğretmen bize bir ödev verdide yardımcı olurmusun ? Please 🙂

 9. Ödevlerini araştırıp kendin yapmalısın deniz yoksa hiç birşey öğrenemessin nedir ödevin söyle izlemen gereken adımlar konusunda yardımcı olmaya çalışayım.

 10. Yha bu CSS ile ilgili açılır menü yapıyoruz.. Aslında yapıyorum da bu resimli açılır menüleri bilmiyorum. Ne kadar da araştırdıysamda bulamadım. Hoca kendinize bir web sitesi belirleyin ve o siteyi yapmaya çalışın dedi. Bende uğraşıyorum 😀

 11. Yuppii..!! Web-Tasarımım 5 geLiyoo.. sizin sitenizi referans aLdım hocada çoq beğendii.. 😀 çoq güzeL bi site gerçekten.. arka pLanınada bayıLdım. 🙂

 12. Senin adına sevindim 🙂

 13. 😀 bi soru soracam size ? bu arka pLan’ı hangi programda yaptınız..?

 14. Evet bu iyi hizmet olmuş. Ama gerçekten piyasa artık baya baya düştü. Gerçi iyi firmalar ve webmasterlar hakkını veriyor ve alıyor. Ama küçüklerin sanırım şansı pek kalmadı. Bu olay bakkal alışveriş merkezine döndü desem yeridir. 🙂
  Ama iyi bir sistem olmuş hayırlısı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir