izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Instagram’da Takipçi İstatistikleri ve Mesajlaşmak Çok Daha Kolay Hale Gelecek!

Dünya genelinde oldukça popülerliğe ulaşan Facebook’un ürünlerinden bir tanesi olan Instagram, Apple’ın geliştirdiği iOS yazılımında kullanıcıları çok daha yakından ilgilendiren yeni özelliğini test etme sürecine aldı. Instagram’ın geliştirilen yeni özelliği ile birlikte mesaj atmak artık çok daha kolay hale gelecek.

Facebook tarafından oldukça hızlı bir şekilde gelişim altına alınan Instagram’da yapılan güncellemelerle kullanıcıları çok daha aktif tutmayı başararak, Şu sıralar iOS kullanıcılarını ilgilendiren yeni özelliği bazı kullanıcılar için hizmete çıkmış durumda. Instagram’ın sağladığı bu yeni özellik sayesinde kullanıcıların profil sayfaların üzerinde “İletişime Geç” ibaresinde yeni bir bölüm yerleştirildi. Ortaya çıkartılan bu bölüm sayesinde kullanıcılara mesaj yollamak ok daha basit bir hale gelecek. Her kullanıcının kendisine ait bir profil sayfasına bulunan bu bölüm Instagram üzerinde bir takım kullanıcı kesimine açılmış durumda.

“Profili Düzenle” bölümünün hemen altında konumlanacak olan “İletişime Geç” düğmesinin dışında kullanıcıların takipçilerinin yaptığı istatistikleri çok rahat görüntüleyebileceği yeni bir özellik de bir diğer yandan test ediliyor. Bu özellikle de sadece iOS kullanıcılarına tamamen yakından ilgilendiren istatistik özelliği ile kullanıcıların takipçilerin hakkında çok daha fazla bilgi edinme fırsatı yakalayabilecek.

Bahsi geçen bu özelik hakkında kesinleşen bilgiler olmasa bile tahminen baktğımımz da yaş ve cinsiyet gibi farklı kişisel bilgileri bu özellik ile birlikte kullanıcıların huzuruna sunulacak. Bir diğer yandan da “İçgörüler” adında yeni bir özelliğin de Instagram’ın gelecek güncellemelerin de kullanıcıların karşısına çıkacağı haberi internet ortamına yayıldı. Esasında Instagram’ın oldukça sade bir arayüzü sadece kullanıcıları fotoğraf paylaşmasına yardımcı oluyordu.

Bu nedenle firmanın bu tarz güncellemeler yaparak daha aktif bir hale getirmesinin gereksiz olduğunu düşünüyorum çünkü hızını alamayan Türk kullanıcıları platformu kötülemek amaçla farklı türde mesaj içeriklerinden bulunacakları için en azından Türkiye kesimlerinde güncellemelerin bir esprisi bulunmuyor. Konu hakkında düşüncelerinizi bizimle yorum olarak paylaşabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda ne gibi değişiklikler karşımıza çıkacak hep birlikte göreceğiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.