izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

200 MP Kamerasıyla Samsung Galaxy S22 Ultra Konsepti Duyuruldu!

Teknolojinin  gelişmesiyle beraber rekabetin de artması sonucu dünya devleri sınırlarını zorlayacak çarpıcı tasarımlarla gündeme geliyor. Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un gelecek yılın ilk amiral gemisi akıllı telefonu olacak Galaxy S22 ailesini tanıtmasına hala 1 yıla yakın bir süre var ancak akıllı telefon sektörünü yakından takip eden tasarımcılar, şimdiden ortaya çıkan sızıntıları dikkate alarak bir Samsung Galaxy S22 Ultra konsepti oluşturmuş durumdalar.

Daha önce piyasaya sürülen modele yakın pek çok konsept tasarım ortaya koymuş durumda olan LetsGoDigital’in TechnizoConcept ile birlikte tasarlamış olduğu Galaxy S22 Ultra konsepti, Galaxy S serisinin bir sonraki  modelinden neler bekleyebileceğimize dair heyecan verici fikirler veriyor.

200 MP Kamerasıyla Samsung Galaxy S22 Ultra Konsepti Duyuruldu! 1

Galaxy S22 Ultra konseptinin arkasını çevirdiğimizde ise Galaxy S21 ailesinde olduğu gibi sol üst köşeye “hizalanmış” bir kamera kurulumu görüyoruz. Ancak tasarım, simetrik görünen çoklu kamera kurulumu yerine devasa bir ana kamera ve bariz bir şekilde daha küçük görünen ikincil kamera ile değiştirilmiş durumda.

200 MP Kamerasıyla Samsung Galaxy S22 Ultra Konsepti Duyuruldu! 2

Tasarımına bakarsak ; paylaşılan konsept Galaxy S22 Ultra’ya önden baktığımızda kavislerden arındırılarak tamamen düz hale gelmiş, ekrana gömülü ön kamera sayesinde herhangi bir çentik ya da ekran deliği bulunmayan gerçek uçtan uca ekran ile karşılaşıyoruz. Dahası, Galaxy S22 Ultra‘da dahili S-Pen de öngörülüyor.

200 MP Kamerasıyla Samsung Galaxy S22 Ultra Konsepti Duyuruldu! 3

Şu ana kadar ortaya çıkan söylentiler Samsung’un gelecek yıl piyasaya süreceği Galaxy S22 Ultra’da 200 MP’lik bir ana kameraya yer vereceğini ve Japon optik lens üreticisi Olympus ile iş birliği gerçekleştireceğini öne sürüyordu. Konsept, bu söylentileri dikkate alıyor ve devasa ana kameranın altında “200 MP” ve “Olympus camera” ifadelerine yer veriyor.

200 MP Kamerasıyla Samsung Galaxy S22 Ultra Konsepti Duyuruldu! 4

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.