izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

3D Görüntüler Sunan iPhone Oyunu: Loco Looper İle Tanışın

Oyun şirketleri mobil tarafına yönelerek daha fazla kullanıcı çekmenin peşindeler. Mobil oyun dünyası giderek kendini geliştirirken, geliştiriciler de benzersiz yapımlar için ellerinden geleni yaptıklarını yeni şeyler sunmaya çalıştıklarını görebiliyoruz. Sizlere, iOS ekosistemi için geliştirilmekte olan ve bu sektöre yeni bir soluk getireceğe benzeyen oyundan bahsedeceğiz.
Loco Looper, aslında basit bir mantıkla tren yolunu tamamlamanızı isteyen bir yapım oyunu. Bu oyuna benzeyen yüzlerce hatta binlerce oyun hali hazırda bulunuyor. Ancak Loco Looper‘ı diğer oyunlardan farklı kılan ve öne çıkaran şey, holografik efektler ile gözlüksüz bir kullanımda bile üçüncü boyut deneyimi sunuyor olması.

3D Görüntüler Sunan iPhone Oyunu: Loco Looper İle Tanışın 1
James Vanas tarafından geliştirilen oyun, bugüne dek yaşadığınız oyun deneyimini bambaşka bir yere taşıyacak düzeyde. Zira bu oyunda yer alan tüm ögeler, telefon ya da tabletinizi eğdiğiniz zaman otomatik olarak eğilebiliyor. Bu da benzersiz bir üçüncü boyut görüntüsü veriyor. Oyunla ilgili bir video paylaşan Vanas, “Loco Looper’ın iPhone ve iPad’lerdeki sevimli holografik efekti…” ifadelerini kullandı.
Twitter hesabından düzenli güncellemeler yapan Vanas, oyunla ilgili gelişim sürecini anlatmaya devam ediyor.

 

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.