izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

ABD Covid-19’u Tespit Edebilen İnsansız Hava Araçlarını Test Ediyor

ABD Covid-19'u Tespit Edebilen İnsansız Hava Araçlarını Test Ediyor 1Covid-19 ile potansiyel olarak enfekte olmuş insanları tespit edebilen insansız uçaklar şimdi ABD’de test ediliyor. Olası taşıyıcıları tespit etmenin yanı sıra İHA’lar, sosyal mesafeli emirleri ihlal eden herkesi tanımlamak için de kullanılır.

Geçen ay, insansız yapımcısı bildirildi Draganfly edilmiştir, insansız teknoloji üzerinde çalışıyor kullanımları 190 feet mesafeden insanların sıcaklığı, kalp ve solunum hızı izlemek için Teknede termal sensörler ve akıllı bilgisayar görüntü sistemi uzmanlaşmış söyledi. Kalabalıklarda hapşırma ve öksürüğü bile tespit edebilir ve bireyler arasındaki sosyal mesafeyi ölçebilir.

Drone’lar Avustralya’da kullanılacak ve şu anda ABD’de test ediliyor. Digital Trends , Connecticut’ta 17.550’den fazla Covid-19 vakası gören Westport Emniyet Müdürlüğünün Draganfly’nin ürününü denediğini bildirdi.

Draganfly CEO’su Cameron Chell, “Westport, sosyal mesafe, kalp atış hızı, ateş hızı ve solunum davranışı hakkında anonimleştirilmiş verileri analiz etmek ve sağlamak için Draganfly sağlık ve kamu güvenliği sistemini test ediyor ve kişiselleştirilmiş veriler toplamıyor” dedi. . “Kamu güvenliği profesyonelleri tarafından kullanım için test edilen veriler [amaç] nüfus sağlığı hakkında daha iyi bir resim elde etmeyi amaçlamaktadır. Teknoloji, yaşlılar, kasabada toplanan kalabalıklar ve devlet plajları, tren istasyonları, parklar ve rekreasyon alanları, alışveriş merkezleri ve insanların eğilimi olan diğer alanlar gibi potansiyel risk altındaki grupların korunmasına yardımcı olmak için hakemli bir şekilde incelenmiş ve klinik olarak araştırılmıştır. toplamak.”

Birçok ülke, insanları azarlamak için hoparlör donanımlı İHA’ları kullanan İspanya da dahil olmak üzere insanların karantina kurallarına uymasını sağlamak için insansız hava araçlarını kullanıyor .

Westport PD’deki denemenin başarılı olduğu kanıtlanırsa, Draganfly’nin insansız hava araçlarının ABD’nin Covid-19 tarafından yoğun şekilde vurulduğu diğer bölgelerinde kullanılması bekleniyor. Chell, “Sağlık ve kamu güvenliği drone platformumuza, ülke genelindeki diğer sıcak nokta olarak adlandırılan diğer topluluklar, kuruluşlar ve şirketlerle (çoğunlukla New York, Boston ve LA gibi yoğun nüfuslu şehirler) ikamet etmek için görüşmeler yapıyoruz.” .

Eset Nod32
Türkiyenin en büyük evden eve taşıma web sitesine hoş geldiniz linklere tıklayıp sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
nakliye şirketi
kütahya evden eve nakliyat
malatya evden eve nakliyat
manisa evden eve nakliyat

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.