izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Acer Onlarca Yeni Ürün Piyasaya Sürdü!

Acer onlarca yeni ürün piyasaya sürdü! Acer, geçtiğimiz günlerde altı kategoride iki düzine ürünü duyurmak için bir saatlik bir etkinlik düzenledi. En ilginç bulunan ürünler arsında Predator Orion 7000 masaüstü oyun bilgisayarı, ConceptD 7 SpatialLabs Edition iş istasyonu ve ApexVision L811 kısa mesafeli projektör.

Sayfa İçeriği

Predator Orion 7000

Acer Onlarca Yeni Ürün Piyasaya Sürdü! 1
Bu güçlü oyun masaüstü bilgisayar NVIDIA RTX 3090, iki 1TB PCIe 4.0 SSD‘lerin, 64GB RAM (DDR5, 4GHz) ve Intel‘in gelecek “Alder lake12  yapılandırılabilir ikinci nesil CPU‘lar ile karşımıza çıkacak.

Sıvı soğutma konusunda, büyük bir radyatör ve 120 mm fan tarafından dağıtılmak üzere CPU çekirdeklerinden (16’ya kadar) ısıyı alan bir donanım kullanılacak.
Acer‘ın FrostBlade fanları iyi yapılmış gibi görünüyor ve teknik özelliklere göre kaliteli bileşenler içeriyor. Buna karşılık, yüksek dayanıklılığa sahip olmalı.

ConceptD 7 SpatialLabs Sürümü

Acer Onlarca Yeni Ürün Piyasaya Sürdü! 2
Henüz haberiniz yoksa, Acer‘ın ConceptD Serisi, Yaratıcı kullanıcılara ve hatta belki de mühendislere adanan bir teknoloji ile karşımıza çıkıyor. Acer‘ın oyun dizüstü bilgisayarları kadar güçlü değiller, fakat yüksek yüklü görevlerin üstesinden gelebilirler ve kasa tasarımı konusunda gerçekten çok şık hatlara sahip.

ConceptD 7 SpatialLabs Sürümü bir gözlük gerektirmeyen 3D ekran ile geliyor. Acer, SpatialLabs teknolojisini Mayıs 2011’de duyurmuştu ve sektör, bunun insanların eline ne zaman geçeceğini merak ediyordu.

SpatialLabs, görüntüye nasıl baktığınızı izleyebilir ve takip edebilir, böylece bilgisayar 3D görüntüyü hangi görünümden oluşturacağını bilerek ona göre size en doğru sonucu vermek için çalışır. Ek bir ekran katmanı sayesinde ekranda iki görüntü (sol+sağ göz) olarak görüntülenir.

ApexVision L811

Acer Onlarca Yeni Ürün Piyasaya Sürdü! 3
Projektörler her zaman hakkında bir adım daha atan Acer kullanıcıların beğenisini kazanacağa benziyor, ancak insanların son zamanlarda evde geçirdikleri zamanın miktarı göz önüne alındığında, çok daha iyi bir TV veya ev sinema sistemi kurulumu fikri birçokları için çekici gelebiliyor işte bu yüzden projektörler pek tercih edilmiyor. En iyi görüntü kalitesini istiyorsanız, OLED TV seçmenizi öneririm.

Acer‘ın ApexVision L811, yeterince temiz ve parlak herhangi bir yüzeye 120 inçlik bir görüntü yansıtabilir ve bunu ultra kısa mesafeli bir tasarımla kullanıcıya sunar.

3000 NIT‘de, çoğu kullanım için yeterince parlak olduğunu söyleyebiliriz ve HDR10, 4K çözünürlük ve 240Hz gibi modern özelliklerle birlikte geliyor.
Bugün başlatılan her şeyi görmek isterseniz aşağıda ki videoyu izleyebilirsiniz.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.