izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

HTC X9 cihazı resmen duyurulmuş durumda

www.taycopost.comhtc-one-x9-photo-shoot-leak-5-250x250Son zamanlarda akıllı telefon pazarında istediklerini tam anlamıyla gerçekleştiremeyen HTC atağa kalkmış durumda. Elimize ulaşan bilgilere göre HTC, yeni cihazı X9’un duyurusu resmen yaptı. Orta segment bir ürün olacağını açıklayan HTC aynı zamanda yeni cihazının özelliklerini de anlattı.Elimize ulaşan bilgilere göre HTX X9 ürününde 5.5 inch büyüklüğünde ekran bulunacak ve bu ekranın çözünürlüğü Full HD olacak.HTC One X9 cihazının çok büyük bir olasılıkla 370 Dolar fiyat etiketi ile piyasaya sürüleceği bilgisine ulaşıldı.

HTC X9 AKILLI TELEFONU ÖZELLİKLERİ

Cihazda 3 GB RAM ve 8 çekirdekli 2.2 ghz hızında çalışmakta olan güçlü bir işlemci bulunacak. Öte yandan kamera özellikleri olarak cihazda 13 MP kameranın kullanılacağını, ancak bu kamera ile 4K video kaydı yapmanın mümkün olacağını söyleyelim. Yani 13 MP boyuta aldanıp kameranın kötü olduğunu düşünmeyin. Bilakis 4K video kaydı seçeneği ile HTC X9 adından fazlasıyla söz ettirmeye başladı bile. Cihazın bir diğer özelliği güçlü bir bataryaya sahip olması. Genelde orta segment ürünlerde 2000 ile 2500 mAh arası batarya kullanılırken HTC kullanıcılarının şarj problemi yaşamaması için yeni X9 ürününe tam 3000 mAh boyutunda batarya yerleştirmiş. Yani X9 ürünü şuan da piyasada bulunan birçok akıllı telefondan çok daha uzun süre şarj olmadan kullanılabilecek.

4G DESTEĞİ İLE SON DERECE DİKKAT ÇEKİYOR

Bilindiği üzre ülkemize 2016 tarihinde 4.5 G teknolojisi gelecek. Bu yüzden dolayı şuan da piyasada bulunan 3G destekleyen birçok akıllı telefon tarih olmaya yüz tutacak. HTC One X9 günümüzün internet teknolojisine uygun olarak tasarlanan bir cihaz. Telefonda 4G desteği bulunacak. Bu destek sayesinde kullanıcılar çok daha hızlı bir şekilde veri bağlantısı hizmetlerinden yararlanabilecekler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.