izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Age of Empires IV’ten Oynanış Videosu Geldi!

Büyük bir oyuncu kitlesine ve geçmişe sahip, çocukluğumuzun sevilen gerçek zamanlı strateji oyun serisi Age of Empires, yeni bir yapımla karşımıza çıkıyor. Age of Empires IV ismiyle piyasaya sürülecek oyunun, oynanış videosu Gamescom 2021 etkinliğinde gösterildi.
Age of Empires IV, birçok özellik ile oyunu severlerin beğenisine sunuluyor.

 

Age of Empires IV‘ün yayınlanan fragmanına bakarsak, dikkat çeken ayrıntılar var. Örneğin yapıma The Rise of Moscow isminde bir mücadele eklenmiş. The Rise of Moscow süresince Moskova‘yı geliştirip, daha güçlü bir orduyla neler yapabileceğinize karar vermeniz gerekiyor. Bu konuda strateji kurmak tamamen sizin elinizde.
Rise of Moscow‘un yanı sıra bir de Kutsal Roma İmparatorluğu‘da, medeniyet olarak oyun içerisinde yerini almış durumda. Burada da güç ünitelerinizin kontrolünü elinize alarak, çeşitli teknolojiler ışığında kendinizi geliştirmeye çalışıyorsunuz.

Age of Empires IV’ten Oynanış Videosu Geldi! 1
28 Ekim 2021 tarihinde piyasaya sürülecek oyun, Relic Entertainment tarafından geliştirildi. Yayıncı tarafında ise Xbox Game Studios yer alıyor. Yapım piyasaya sürüldüğünde PC ve Xbox Cloud Gaming platformlarından erişilebilecek.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.