izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Android Arkaplanda Video Çekimi Nasıl Yapılır?

Android Kullanıcılarına sunduğu özgürlükler ile ön plana çıkan bir işletim sistemidir, bu yazıda Android‘in sunduğu arka planda kamerayı çalıştırabilmenize olanak sağlayan yolunu anlatacağız.
Öncelikli açıklamamız gereken şey, gizli video çekimi dediğimiz şeyin arka planda video çekimi olduğudur. Bu sayede kamera uygulaması açık olmasa ve hatta ekranınız kapalı olsa dahi video çekmeniz mümkün hale gelmektedir. Bu da gizli video çekmenize olanak sağlar.

Android’de Gizli Video Çekimi Nasıl Yapılır?

  • Secret Video Recorder uygulamasını indirin.
  • Gerekli kurulum adımlarını tamamlayın.
  • Record butonuna tıklayın.

iOS tarafında var olan bazı kısıtlamalardan ötürü arka planda video kaydına izin verilmediğini hatırlatalım. Yani bu uygulama yalnızca Android işletim sistemi ile çalışan uygulamalarda kullanılabiliyor.

Uygulama içerisindeki ayarları düzenleyerek arka planda tek tıkla kayıt yapmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede kimseye fark ettirmeden herhangi bir görüntüyü kaydedebilir ve daha sonrasında yine uygulama içerisinden bu videoyu düzenleyerek izlemeye hazır hale getirebilirsiniz.
Ufak bir hatırlatma olarak kişisel verilerin gizliliği kapsamında bir kişinin görüntülerini gizlice kaydetmek ve bunları gizliliği ihlal edecek şekilde yayımlamak bir suç teşkil edebilir. Bu nedenle uygulamayı doğru amaçlarla kullanmanızı ve çekim yapacağınız kişinin buna izin vermesi gerektiğini unutmayın.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.