izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Kardan Adama Poz Verdiren Teknoloji

Kardan Adama Poz Verdiren Teknoloji 1Hızlıal.com’un mailimde gördüğüm ve hoşuma giden Kardan Adama Poz Verdiren Teknoloji isimli e-postasını sizinle paylaşmak istedim arkadaşlar. Olayın aslın Nikon D5100 fortoğraf makinesinın indirime girmesi aslında. %40 indirime giren Kardan Adama Poz Verdiren fotoğraf makinesi 2599 liradan 1549 liraya düşmüş oldukca güzel bir indirim bence. Profesyonel fotoğrafcılık ile ilgilenen arkadaşlara duyurulur. Hep böyle bir profesyonel fotoğraf makinem olsun istemişimdir aslında hala da yok ama ne zaman indirimde bir fotoğraf makinesi görsem durup bir bakarım sanki alacakmışım gibi 🙂 Aslında alsam çok fazla kullanmayacağım ve boşuna para vereceğim diye korkuyorum birazda almama sebebim bu acaba hevesim geçer mi? Cevap yorumsuz.

Kardan Adama Poz Verdiren Teknoloji 2

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
  1. Tabi ki hizlial için güzel bir indirim olabilir kendine göre tabi ki aynı ürünü diğer satış sitelerinde biraz araştırdıktan sonra zaten daha uygun fiyata bulabilmek mümkün :).

  2. Hakkı Duman dedi ki:

    orası öyle oda işin esprsi gerçekten %40 indirim olcak değil ya 🙂

  3. Muhammet İpek dedi ki:

    Samet doğru söylüyor. Ürünün indirimli fiyatı bile piyasa fiyatı üstünde 🙂 Zaten ocak ayı sonu Nkon D5200 Türkiye’ye gelmiş olacak. 🙂

  4. Hakkı Duman dedi ki:

    gelecek ama Türkiyeye yeni gelen ürünlerin fiyatı belli 🙂

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.