izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Apple, iPhone Etkinlik Davetinde Bir AR Efekti Sakladı!

Merakla beklenen “iPhone 13” etkinliğine sayılı günler kala, Apple ipuçları vererek dikkatimizi çekmeye çalışıyor.
 14 Eylül etkinlik sayfasını iPhone‘da açarsanız sizi bir video karşılıyor. Videoda bir dağ gölü üzerinde yüzen parlayan bir Apple logosu görüyorsunuz. O logoya dokunduğunuzda artırılmış gerçeklik başlamış oluyor.

Apple, iPhone Etkinlik Davetinde Bir AR Efekti Sakladı! 1Bu, iPhone‘unuzun kamerasını kullanarak iOS içinde ARKit görüntüleyiciyi başlatacaktır. Telefonunuzu hızlı bir kalibrasyon için hareket ettirdikten sonra, çevrenizde AR Apple logosu görünecektir. Yakınlaştırdıktan sonra göl resmine göl resmine dikkatli bakarsanız, iPhone 2021 lansman etkinliğinin tarihi görünecektir.

Apple, iPhone Etkinlik Davetinde Bir AR Efekti Sakladı! 2       Apple, iPhone Etkinlik Davetinde Bir AR Efekti Sakladı! 3
Peki bu bir sonraki iPhone için ne anlama geliyor? Tim Cook‘un liderliğinde ki Apple, AR‘yi çok net bir şekilde benimsedi ve en yeni iPad Pro bu teknoloji için optimize edildi ve şirketin özel bir kulaklık geliştirdiği bile söyleniyor . Tüm bunlar göz önüne alındığında, yakında bir iPhone AR görebileceğimizi söyleyebiliriz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.