izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Araç Takip Sisteminde Son Teknoloji

arac-takip-sistemi-nasil-calisirFirmalar internetin getirdiği yenilikler ile işlerini daha hızlı bir şekilde yapabilmektedirler. Bu yenilik ve kolaylıklardan bir tanesi de araç takip sistemigelmektedir. Bu sistem ile araçlarınızı kolayca takip edebilir ve yönlendirebilirsiniz. Özellikle filo araçlara sahip firmalar bu sistem ile araçlarını 7/24 takip edebilirler ve araçlarının hangi konuda seyir halinde olduklarının bilgisine ulaşabilirler. Bu sistemi profesyonel kadrosu ile birlikte sunan firmamız, sektör içerisinde en çok tercih edilen firma olarak ön plana çıkmaktadır. Cihazlarınızda son teknolojiyi kullanmakta ve ihtiyaçlarınıza uygun hizmet sunmaktadır.

Araç takip cihazıuzman personel tarafından aracınıza monte edilmektedir. Bu hizmeti kurumsal kimliği ile size özel olarak sunan firma 10 yıl garanti hizmetini de sunmaktadır. Bu sistem ile 30 yıllık tüm takip verilerine kolayca ulaşabileceksiniz. Yazılımının kolay olması ve raporlama özelliği ile dikkat çekmektedir. Bu sayede sektör içerisinde en çok tercih edilen isim olarak ön planda yer almakta ve 7/24 canlı destek hattı ile her türlü sorununuza yardımcı olunmaktadır. Kurumsal müşteri hizmetleri aklınızdaki tüm sorulara cevap vermekte ve hızlı dönüşleri ile bilgi akışı sağlamaktadırlar.

Firma ürün garantisinin yanında 81 ilde servis ağı ile tüm müşterilerine yardımcı olmaktadır. Çalışma misyonu içerisinde kalite ve müşteri memnuniyeti öncelikli olarak yer almaktadır. Kalite belgelerine sahip olan firma, hizmetlerini ekonomik fiyat politikası içerisinde vermektedir.

Kaynak :http://www.aromil.com

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.