izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Arçelik Sancaktepe Servisi Bir Telefon Uzağınızda

arcelik-temettu-dagitacakArçelik Servisi olarak arızalanan Arçelik çamaşır makinesi, Arçelik bulaşık makinesi, Arçelik elektrikli süpürge ve Arçelik fırınlarınız gibi birçok beyaz eşyaya onarım hizmeti veren Taşdelen’de bulunan servis hizmetiyiz. Uzman teknik Sancaktepe Arçelik servisi ekibimiz, son teknolojileri kullanan cihazlarla arıza tespiti yapar ve en kısa zamanda merkezden onarımı gerçekleştirilir. Müşteri memnuniyeti bizler için son derece önemlidir. Bu sebeple verdiğimiz hizmetten memnun kalmazsanız ya da onarım yapılan cihaz aynı sorunu tekrarlar ise bu hizmeti ücretsiz olarak garantimiz altında tekrardan alma hakkına sahipsiniz. Sizlerin mağduriyetine hızlıca cevap vermek adına 7 gün 24 saat çalışırız.

Sadece beyaz eşya değil, kombi ve klima arıza ve bakımlarınız için de sizlere yardımcı olmaktayız. Kombiler kış aylarına girmeden itibaren bir bakım gerektiren hassas cihazlardır. Çünkü uzun süre kullanılmayan bu ısıtıcılarda su basıncı meydana gelebilir, elektrik aksamlarında farkında olmadığınız sorunlar meydana gelebilir. Durum böyle olunca her sene bakım yaptırmanız şart olur. Samandıra Arçelik servisi olarak istediğiniz bir zamanda sizlere gelir ve yerinde arıza tespiti yapılarak onarım önerilerini sizlere sunarız.

Çakmak Arçelik Servisi size bir telefon uzağınızda. Tek yapmanız gereken bizlere telefon aracılığı ile ulaşarak servis arıza kaydı açtırmaktır. Akabinde uzun yıllardır sektörde olmanın ve bu alanda uzmanlaşmanın vermiş olduğu deneyimlerini işlerine aktaran teknik ekibimiz sizlere ulaşır ve arızalara çözüm önerileri getirirz. Arızalanan elektrik aksamları, motoru ya da yedek parçalar hakkında orijinal ürünler ile değiştirme yapılır ve herhangi bir sorun tekrarlanır ise ürününüz ücretsiz olarak değiştirilir. Hızlı ve güvenilir hizmet anlayışı ile sizlere en kısa zamanda yardımcı olmak ve sizleri memnun etmek bizim görevimizdir. Hemen telefon edebilir ve mail atabilirisiniz.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.