izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Aylık Kutu Aboneliği Nedir, Hangi Siteler Yapıyor?

Sayfa İçeriği

Aylık Kutu Aboneliği Nedir, Hangi Siteler Yapıyor? 1Aylık Kutu Aboneliği Nedir, Hangi Siteler Yapıyor?

Aylık kutu aboneliği en kolay ifadesi ile tüketicilerin belli bir ürün grubuna yönelik ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılamaktır. Buna özel olarak hazırlanan kutuların içerisinde o kategoriye yönelik en cazip ve ekonomik ürünler yer almaktadır. Böylece tüketicilerdeki tüketim talebi teşvik edilmiş olacaktır. Bunu yaparken bazı özelliklere dikkat etmeniz gerekecektir. Bu sayede yapacağınız aylık kutu aboneliği daha avantajlı hale gelir.

Nelere Dikkat Edilmelidir?

Aylık kutu aboneliğinde dikkat edilmesi gerekenler sistemin başarıya ulaşabilmesi açısından son derece önemlidir. Öncelikle kutu hazırlarken belli bir hedef kitleyi seçmeli ve ona uygun en etkileyici ihtiyaçları belirlemelisiniz. Bu kutu kapsamında kullandığınız tüm ürünler kaliteli ve mutlaka zengin olmalıdır. Böylece kutu içeriğiniz fark yaratacaktır.

Kutunun içi kadar dış dizaynı da etkileyici olmalıdır. Satın alma talebi oluşturmalı, müşterinin beklentilerini karşılamalı ve insanlara hitap ediyor olmalıdır. Dış görünüş ne kadar özenli olursa müşterilerin memnuniyet düzeyi de o kadar yüksek olacaktır.

Aylık kutu aboneliği her yönüyle sektörde yer alan rakiplerinizin önüne geçebilmeli ve fark edilebilmelidir. Bu nedenle kutu seçerken tercih edilebilir olmasına ve ilk bakışta göze çarpmasına özen göstermelisiniz.

Aylık Kutu Aboneliği Yapan Siteler: Bi’aylık

Aylık kutu aboneliği yapan siteler kategorilere göre sınıflandırılır. Güzellik kutularında en iyi olan adresleri global pazar açısından incelediğinizde bunlar arasında çok sayıda ünlü ismi görebilirsiniz. Bu markaların başarılarının sırrı ilki başarmış olmaları, tanıtım ve reklam faaliyetlerine önem vermeleri, kutu içeriğinde ekstra parçalar koymaları ve abonelik fiyatlarının uygun olmasıdır.

Siteleri kutu aboneliği kategorileri yönünden incelediğinizde; güzellik haricinde yemek, kişisel bakım, evcil hayvan ürünleri, bebek bakım paketleri, ev ihtiyaçları gibi farklı alanların olduğunu görebilirsiniz.

Yemek konusunda en iyiler kategorisine baktığınızda ise aylık kutu aboneliği adı altında Home Chef, Graze, LovewithFood, Mistobox, Bulu Box gibi isimler öne çıkmaktadır. Farklı beslenme tarzlarına hitap eden bu isimler günlük yaşamda ihtiyaç duyulan yiyecekleri bir paket halinde sunmaktadır. Benzer hizmet ülkemizde biaylik.com üzerinden verilmektedir. Aylık abonelik sistemine dayanan hizmette günlük hayatta yaptığınız alışverişlerin hepsi paketler şeklinde hazırlanmakta ve her ay adresinize teslim edilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.