izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Bilgisayara Bulaşan Virüsler Nasıl Silinir?

Teknolojinin ilerlemesi ile telefonlar bilgisayarlar ve tabletler hepsi teknoloji harikası makinalardır. Bu makinalara sahip olmak bir ayrıcalık olmakla birlikte hayata dair her şey paylaşılmaktadır. Eğer sizde bilgisayar kullanıyorsanız yapmanız gereken tek şey koruma altına almanız gerekmektedir.

Çünkü sizin gibi milyonlarca insanın internet yoluyla her siteye girip devamlı bir yoğunluk ve sıkı bir trafik şeklinde düşünülürse mutlaka zararlı olan virüslerinde bilgisayarımıza girmesi mümkündür. ESET NOD32 virüs temizleme programları sayesinde güncelleştirmeler yapılarak bilgisayarınız denetim altında tutulmaktadır. Özel bir güvenlik koruması sayesinde bu işlem devamlı olmak üzere sizi dışarıdan gelen her şeye karşı koruma altına almaktadır.

NOD32 indirmek için tıklayınız.

Bilgi olsun yâda izlediğiniz bir film olsun ya da sosyal paylaşım ağlarında oluşan ve devamlı var olacak olan virüslerin AVG virüs programını internetten indirerek sizde uygulamaya başlayabilirsiniz. Hayatımızın her alanında gerekli olan telefonlarımızı ve bilgisayarımızı tarama koruma ve temizleme gibi durumlarını kontrol altına alarak sizin haberiniz bile olmadan temizlemektedir.

AVG indirmek için tıklayınız.

Sizin de gönül rahatlığıyla bilgisayarınızı kullanmanız son derece doğal bir durumdur. Sizde böyle bir programa sahip olmak istiyorsanız hemen yükleyin. Combofix ücretsiz olmakla birlikte temizleme yâda programları denetim altında tutmaya yarar fakat virüs temizleme görevi bulunmamaktadır. Bu programın içinde sadece temizleme ve yazılım ile birlikte etkili bir program olmaktadır. Bu durumdan faydalanarak bilgisayarınızdaki virüsleri temizleyin.

Combofix indirmek için tıklayınız.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.