izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Bitcoin Fiyatında Büyük Düşüş, Piyasa Alt Üst Oldu

Son günlerde dünyanın gündeminde olan El Salvador gibi ülkelerin kripto para piyasasında ki girişimleri ile Bahar havası oluşmuş ve Bitcoin fiyatı 52000$ seviyelerine çıkmıştı. Ne yazık ki bugün büyük bir düşüş yaşandı.
Nedeni kesin olarak bilinmiyor, Joe Biden’ın Delta varyantına karşı 6 aşamalı bir tedbir planı hazırladıklarını açıklamasının ardından Bitcoin derin bir kırmızı mum çizerek çakıldı.

Bitcoin Fiyatında Büyük Düşüş, Piyasa Alt Üst Oldu 1
Toplamda 8 bin dolarlık bir düşüş yaşayan Bitcoin fiyatı 44500$ seviyesine kadar geriledi. Şu sıralar 48000$ üzerine atarak yükseliş trendine tutunmanın çabası içerisinde ancak piyasayı sallamış durumda.
Ethereum 3200$ seviyesine kadar düştükten sonra 3500$ üzerine çıkmaya çalışıyor. Binance Coin ise 390$ seviyesine kadar indikten sonra 430$ seviyesi üzerine çıktı. Diğer alt coinlerde de büyük düşüşler yaşandı.
Bazı kaynaklar kaldıraçlı işlemlerde büyük bir temizlik yapıldığını belirtiyor ki neredeyse 10 milyar dolara yakın bir miktar borsalarda likidite oldu. Özellikle çok alt seviyeye stop koyanların bile zarar ettiği ifade ediliyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.