izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Bitcoin Hızla Yükselmeye Devam Ediyor

Bitcoin Hızla Yükselmeye Devam Ediyor 1Koronavirüsle beraber 30.000 TL ye kadar düşen bitcoin yatırımcısını oldukça korkutmuştu. Bir çok yatırımcı daha da düşmesini beklerken bitcoin son 1 haftadır sıkı bir atak yaparak neredeyse %100 oranında bir büyüme başardı ve 63.000 TL civarına çıkmayı başardı. Çok hızlı çıkış sağlayan bitcoin yatırımcısına son 1 haftada %100 kazandırdı diyebiliriz. Bitcoin yatırımcıları genelde bu kadar hızlı düşüş ve çıkışa alışık değildir. Normalde yavaş ilerleyen düşüş çıkış oranları büyük oyuncuların bitcoin bozması ve alması sonucu son haftalarda çok fazla oynmaya başladı.

Daha fazla yükselmesini öngördüğüm bitcoin iyi bir yatırım kaynağı olarak gözükse de ani düşüş çıkışları ile kısa vadede kazanmak isteyen yatırımcıları üzebilir. Alırken dikkat etmeniz gereken altın kural ise bana göre vade bandını en az 3 ay ve üzeri tutmanızdır.

3 ay altında kısa vade bekleyen yatırımcılar kısa sürede çok fazla kaybedebilir. Daha sağlam yatırım isteyen yatırımcılar altın ve benzeri kıymetli madenlere yönelebilir.

Windows 8.1 Pro

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.