izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

İsveç Merkez Bankası’ndan Büyük İddia Bitcoin Çökebilir!

Bitcoin kripto paralar arasında en değerli ve en çok bilinenlerden biri olduğunu söyleyebiliriz. İsveç Merkez Bankası Başkanı Stefan Ingves Bitcoin (BTC) hakkında bir takım önemli açıklamalarda bulundu. Başkan, lider kripto para biriminin değerinin önemli ölçüde çökebileceğini ve Bitcoin’i pul koleksiyonculuğu ile karşılaştırdı.
Bloomberg tarafından yapılan habere göre Stefan Ingves, Stockholm’de bir finansal etkinlikte yaptığı açıklamalarda Bitcoin ile ilgili “Özel para er ya da geç çöker. Elbette Bitcoin sayesinde zengin olabilirsiniz ancak bunu pul ticareti ile de yapmak mümkün” ifadelerini kullandı.

İsveç Merkez Bankası'ndan Büyük İddia Bitcoin Çökebilir! 1
İsveç’ten gelen açıklamalar El Salvador’un Bitcoin’i resmi olarak kabul eden ilk ülke olmasının ardından gelmesi insanların aklında soru işaretleri oluşturdu. Dün gelen başka bir haberde de Panama’nın da lider kripto para birimini yasal ödeme aracı olarak kabul etmesi gündeme gelmişti.
Birçok şirket ve önemli isim kripto paralar hakkında olumlu görüşler belirtse de halen çoğu merkez bankası kripto para birimlerine karşı temkinli olmayı sürdürüyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.