izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Burun Estetiğinde Hayal Kırıklığını Önlemek İçin Dikkat!

Burun estetiği ameliyatı ülkemizde en çok tercih edilen estetik ameliyatlardandır. Bunun için ırksal burun özelliklerimizin belirleyici olduğunu söyle biliriz ancak bunun yanı sıra artık burun estetik ameliyatı öyle kolay bir hale gelmiştir ki, ilk bir haftanın sorunda tamamen sargılarından kurtulan hasta, rahatça sosyal hayatına ve işine dönebilmektedir.

Burun estetiği burunun uç çatısının, üst tarafındaki (varsa) kemerin ve burun ile dudak arasındaki mesafenin ayarlanmasıyla buruna yeni bir görünüş ve şekil tasarlanmasıyla başlar. Burun ameliyatı sürecinde en önemli nokta öncelikle ameliyat yaptırmaya karar veren kişinin, işlerini gördüğü ve beğendiği, birlikte çalışmayı istediği bir estetik cerrah seçmesidir. Burun, hassas ve yüzümüzün ortasında bulanmasından dolayı son derece önemli bir yere sahip olduğundan, ameliyat yaptırmak isteyen kişi zaman zaman bu konuda paniğe kapılabilir ya da korkabilir. İşte bu noktada, ameliyatını yapacak olan doktora eğer tam olarak güvenmemişse bu süreç gerçek bir işkenceye dönüşebilir. Öncelikle ameliyat için karar verildikten sonra hekimlerle görüşerek kişinin kendine en uygun olan doktoru belirlemesi gerekir. Birçok hekim bu konuda yaptıkları, hastayla tanışma ve konu hakkında bilgilendirme yaptıkları ön görüşmeyi ücretsiz olarak yapmaktadır. Bu şekilde hekimlerle görüşerek hem en doğru bilgilendirmeyi alabilir hem de en doğru seçimleri yapmak konusunda güzel gelişmeler yaşanılabilir.

Bakınız: Burun Estetiği Fiyatları

Ameliyat için en doğru hekim seçildiğinde ise hekimin burunla ilgili vereceği tavsiyeler son derece önemlidir. Kişinin istemiş olduğu şekil ve özelliklerden ziyade hekimin en sağlıklı olacağını önerdiği biçim ve işlemler kişi tarafından iyice değerlendirilmelidir. Bu sırada birçok hekim, bir bilgisayar programı aracılığıyla hastanın burnun estetik sonrası görüntüsünü çıkartıp bu şekilde operasyonda tam olarak neler yapılacağının bilgisini görsel destekle de hastasına sunmaktadır. Burnun yeni şeklinin belirlenmesinde amaç, her zaman yüzün simetrisine en uygun ve en doğal görünüşlü burun biçimine ulaşmaktır. Yapay ve küçük görünümlü burunlar son dönemde görsel olarak tercih edilmemesinin yanı sıra bu gibi aşırı küçültülmüş burunlarda daha ileride burnun düşmesi olarak tabir edilen kemik düşüklükleri ya da solunum rahatsızlıkları da görülebilmektedir. Hekimlerin bu ameliyatlarda en çok odaklandıkları nokta, yüze en uygun, en doğal ve sağlıklı burun biçimine ulaşabilmek olacaktır.

Detaylı Bilgi : www.miaplastestetik.com

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.