izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Discord, YouTube Premium’u Ücretsiz Dağıtıyor!

Epic Games ve Discord ortaklığından yeni haberler gelmeye devam ediyor hatırlarsanız geçtiğimiz aylarda abonelere ücretsiz Nitro fırsatı sunulmuştu. Bu kampanyadan faydalananlar, hala ücretsiz Nitro hizmetini kullanabiliyorken güzel bir haber daha geldi. Discord, Nitro abonelerine gönderdiği bildirimle üç ay boyunca geçerli ücretsiz YouTube Premium hizmetinin sağlanacağını duyurdu.

Ücretsiz dağıttığı oyunlarla tanıdığımız ve gönüllerimizi kazanan Epic Games Store’a geçtiğimiz aylarda Discord uygulamasına dahil olmuştu. Kurulan bu ortaklığın kullanıcılara yansıyan bir ödülü olarak Epic Games, daha önce Nitro abonesi olmayanlara üç aylık Nitro erişim kodu vermişti. Discord, YouTube Premium ile kurduğu yeni ortaklık ile buna benzer bir hediye veriyor.

Nitro’yu Epic Games’ten ücretsiz almış olsanız dahi fırsattan yararlanabilirsiniz. Her türlü Nitro’nun 9.99 dolar fiyat etiketine sahip olan paketi, hesabınıza tanımlı olmalı.Discord, YouTube Premium'u Ücretsiz Dağıtıyor! 1
Ücretsiz YouTube Premium nasıl alınır?
Discord Nitro tanımlı hesabınıza herhangi bir platformdan giriş yapmalısınız. Nitro abonesiyseniz açılışta bir bildirim ile karşılaşacaksınız. Eğer karşılaşmazsanız sorun değil, aşağıdaki adımları takip etmelisiniz:

  • Kullanıcı ayarlarına girin.
  • Ayar listesinden “Hediye Envanteri” sayfasını bulun.
  • Sayfada “YouTube Premium (üç aylık)” hediyesini göreceksiniz.
  • Kodu gör” butonuna tıklamanızın ardından karşınıza çıkan kodu kopyalayın.
  • Buradaki bağlantıya tıklayarak YouTube’un kod kullanma sayfasına girin ve Discord’un size verdiği kodu yapıştırın.

Bu kodu daha önce YouTube Premium, Music Premium ya da Play Music abonesi olmuş kişiler kullanamaz. Denemeye çalıştığınızda kodu kullandığınıza dair hata alırsınız.
Kodu en geç 30 Ekim 2021’e kadar almalı ve 1 Aralık’a kadar etkinleştirmelisiniz.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.