izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Dudak Dolgusu Gençleşmek İçin Yeni Bir Yöntem

Dudak Dolgusu ve Yüz dolgusu uygulaması daha çok yaşa bağlı olarak yüz bölgesinde gelişen ince kırışıklıklar ve çökmelerin giderilmesi ve yüze hacim sağlanması için yapılan yeni bir uygulama biçimidir. Dolgu malzemesi olarak kullanılan Hyaluronik Asit maddesi, şeker bazlı bir elemental yapıya sahip olduğu için hem deriyle uyumlu hem de zaman içinde derinin rahatlıkla emip yakabileceği bir maddedir.

Bakınız : Dudak Dolgusu Fiyatları

İnsan cildinde Hyaluronik Asit doğal olarak da bulunmaktadır. Bu da uygulamadan bir süre sonra uygulamanın tüm izlerinin vücut tarafından yakılabileceğini gösterir. Kalıcı bir değişiklik istemeyen sadece bir deneme yapmak isteyenler için bu yönden uygundur. Bunun yanı sıra başarılı bir uygulamada bir yıla yakın yüzde kalabilen bu dolgu uygulaması, etkileri kaybolduktan sonra yine aynı biçimde ve aynı bölgeye uygulanabilen bir özelliğe sahiptir. Yani hem kalıcı hem de geçici seçenekle uygulama yaptırmak isteyenler için ideal bir kullanım sağlar.

Yüz Dolgusu uygulamasının en çok kullanıldığı yerler yüzdeki kırışıklıkların en çok ortaya çıktığı göz çevresi, çökme yaşanan gözaltı bölgesi, burun kenarlarındaki çizgiler, dudak üstü ve çevresi ile yine hacim kazandırılmak istenen dudak bölgesidir. İster yaşlılıkla ilgili görünümleri ortadan kaldırmak, ister yüze daha dolgun ve belirgin bir biçim kazandırmak için kullanılabilir bu uygulama.

İnsan cildi, en çok da gün içinde pek çok mimik ve hareket yapmak durumunda olan yüz bölgesi, giderek yorulur ve donuklaşır. Yaşlanma etkilerinin ilk ortaya çıkacağı alanlar da işte bu en fazla hareketin görüldüğü alanlar olacaktır. Zamanla buradaki hareketler donuklaşacak ve buradaki kas hareketleri yeterli olmayacaktır. Bu durumda yüz asık ve çirkin, mimiksiz bir hal alır. Bu durumda da yüzün ifadesi sertleşecek ve hoş olamayan bir görüntü alacaktır. İşte Yüz Dolgusu işlemi bu durumdaki yüz hatlarını kaldırmaya ve yüze eski biçim ve anlamına kazandırmaya yardımcı olacaktır. Ayrıca yapısı itibariyle cildi besleyecek ve daha parlak, canlı ve sağlıklı bir görünüme ulaşmasını sağlayacaktır.

Dudak dolgusu ameliyatsız dolgu estetiğinin en çok yapıldığı uygulamalar

Normal şartlarda hiçbir riski bulunmayan bu uygulamanın yine de yüz anatomisini iyi bilen bir uzman tarafından uygulanması en başarılı sonuca götürecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.