izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Elon Musk’dan Ters Köşe!

ELON MUSK, uzun uğraşlar sonucunda 28 Ekim tarihinde TWİTTER’I satın aldı. Satın aldıktan sonra sosyal medya platformu ve şirket içerisinde birçok değişiklik yaptı. Son olarak ELON MUSK’IN bir TWİTTER paylaşımı üzerine yayıncılık platformu SUBSTACK ‘i satın almaya açık olduğu ortaya çıktı. Bunun son zamanlarda sosyal medyada da gündem olan TWİTTER Dosyaları konusu etkili oldu. Peki, ELON MUSK SUBSTACK’I satın alarak ne yapacak? Haberin detaylarına hep birlikte göz atalım.

ELON MUSK  SUBSTACK ve TWİTTER’I birleştirmek istiyor

ELON MUSK’IN TWİTTER’I satın almasından sonra TWİTTER Dosyaları adı altında şirket ve platform içinde yaşanan ve gizlenmiş olayları açıklanmaya başladı. Dosyalarda seçim döneminde ABD Başkanı Joe Biden ile ilgili bilgilerin manipüle edildiği ve FBI ile bilgi paylaşımı yapıldığı ortaya çıktı.

Elon Musk'dan Ters Köşe! 1

ABD’deki bazı gazetecilerin TWİTTER Dosyalar konusuna tepki göstermesi üzerine ELON MUSK, “Kurumsal gazetecilik, neden halkı değil de devleti savunmak için koşturuyor?” diye yanıtlayarak bir haberi sosyal medya hesabından paylaştı. Bir TWİTTER kullanıcısı ise ELON MUSK’IN SUBSTACK ‘i satın almasını ve TWİTTER ile birleştirmesinin mantıklı olup olmadığını sordu. ELON MUSK ise bu TWEETİ yayınlayarak fikre açık olduğunu paylaştı.

2017 yılında kurulan SUBSTACK, merkezi San Francisco’da olan ve abonelik haber bültenlerini desteklemek için yayınlama, ödeme, analiz ve tasarım hizmeti veren bir sosyal yayın platformu. SUBSTACK’IN ile birleşmesi durumunda ise aktif haber akışı yapılan TWİTER’I güçlü hale getirmesi bekleniyor.

Öte yandan da ELON MUSK’IN sosyal medya platformu ve şirket içinde yaptığı değişiklikler kullanıcılar ve elemanlar tarafından çoğu zaman olumlu karşılanmıyor.

Siz okuyucularımız bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce ELON MUSK’IN SUBSTACK ‘i satın alıp TWİTTER ile birleştirmesi platformu güçlü kılar mı? Görüşlerinizi Yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.