izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Epic Games’in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunları

Epic Games Store ücretsiz oyunlar yayınlayarak oyun severlerin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Bu hafta ise toplam değeri 99 TL olan Obduction ve Offworld Trading Company oyunlarını ücretsiz yaparak oyun severleri sevindirmeye devam ediyor. İki oyunu önümüzdeki bir hafta boyunca ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Ücretsiz oyunları takip ederek oyun kütüphanenizi zenginleştirebilirsiniz.

Bu hafta ücretsiz olan oyunlardan ilgi çekeni Offworld Trading Company olmuş diyebiliriz. Efsanevi strateji oyunlarından olan Civilization IV‘ün baş tasarımcısı Soren Johnson tarafından hazırlanan Offworld Trading Company‘de, insanlığın henüz yeni yeni kolonize etmeye başladığı Mars’ta yükselen ticaretin bir numarası haline gelmeye çalışıyorsunuz. Offworld Trading Company‘de en güçlü silahlara sahip olanlar değil, pazarın dinamiklerini en iyi şekilde okumayı başaranlar kazanıyor.

Offworld Trading Company oynanış görüntüleri:

Obduction oynanış görüntüleri:

Offworld Trading Company ve Obduction oyunlarını hemen şu anda Epic Games Store‘dan edinebilir ve Epic Games Launcher yardımıyla da bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Kampanya 22 Temmuz 18.00 itibarıyla sona erecek ve yerine yeni bir oyun verilecek.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.