izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Etikette Dokuma Dönemi

Etiketler, ürünün kimin tarafından yapıldığının gösteren en önemli şeylerdir. Bu yüzden ürünün üreten firmalar, etiketlere oldukça fazla önem verirler. Dayanıklılık ve görsellik açısından diğerlerinden ayrılan dokuma etiketler en çok tekstil alanında kullanım göstermektedir. Ancak diğer sektörlerin ürünlerinde de kullanımı olmaktadır. Markanın imajının gösterilmesi açısından etiketler büyük bir önem taşımaktadır.

Dokuma Etiket Çeşidi

Dokuma etiketler, üretim şekli ve malzeme seçimine göre farklılıklar gösteren etiket çeşitleridir. Saten, atkı saten ve tafta gibi seçenekleri vardır. Şirketler, üretmiş oldukları ürüne kalite anlamında güvendikleri zaman genellikle dokuma etiket modellerini kullanmaktadır. Diğer etiket çeşitlerine göre daha uzun ömürlü olan bu etiketler sayesinde, kalıcılık anlamında diğerlerinden ayrılma söz konusu olmaktadır. Ürün kullanıldıkça zarar görmemesi ile iyi bir izlenim verilmiş olunur.

Üretimi Nasıl Olur?

Etiketin üretilmesi için öncelikle grafik çiziminin olması gerekir. Bunun için de kullanılacak olan renk, ölçü ve malzemenin belirlenmesi gerekir. Belirlenmiş olan bu durumlara göre çizim belirlenir. Parlatma seçenekleri ile daha güzel görünümler de oluşabilir. En sonunda da müşterinin isteğine bağlı olarak lazer ya da normal kesimler yapılabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.