izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

FIFA 16 en ucuz nereden alınabilir

fifa-16-140x140Günümüzde hiç kuşkusuz oyunlar inanılmaz derecede raabet görmekte. Bunun en büyük sebebi bilindiği üzre oyun teknolojilerinin gün geçtikçe daha da gelişmesi ve uzun yollar katetmesi. Artık neredeyse 50 GB boyutunda oyunlar var ve bu oyunlarda yepyeni bir gezegen keşfedebiliyorsunuz. Günün sıkıntılarından, stresinden uzaklaşmak isteyen oyuncular oyunlara akın ediyorlar. Ancak cebinde parası olmayan bir kimsenin yeni çıkmış teknolojik bir oyun oynaması tahmin edilebileceği üzre eskisine nazaran çok daha zor.

Çünkü günümüzde artık korsan grupları büyük bir çöküşe geçti ve oyunların satıldığı fiyatlarda inanılmaz derecede yüksek. Şuan da örneğin FIFA 16 oyunu kırılamadı ve uzun bir süre daha kırılamaycak gibi gözüküyor çünkü bu yıl yepyeni bir güvenlik teknolojisi devreye sokuldu. İşte bu yüzden dolayı dar gelirli kimseler ya oyunları oynamıyorlar, yada düşük fiyata oyun satın almaya çalışıyorlar.

Dünyanın en sevilen futbol oyunu olan FIFA 16’yı şuan da herkesin oynaması mümkün değil. Çünkü oyunun fiyatı Türk Lirası olarak 200 TL gibi bir rakam tekabul etmekte. Üstelik oyunun çıkışının üzerinden uzun bir zaman geçmiş olmasına rağmen hala fiyatı yüksek. Ancak oyunun normal fiyatının neredeyse yarı fiyatına satın alabileceğiniz bir formül biliyoruz;

FIFA 16 EN UCUZ NEREDEN ALINABİLİR?

Günümüzde en çok kullanılan sanal alışveriş sitelerinde FIFA 16 oyununun da CD Key’ini satın alabilir. Ve bu sayede çok daha ucuza oyun oynayabilirsiniz. Genelde CD Key satın alan kişiler çekimser olurlar ancak güvenilir bir siteden ve satıcıdan alışveriş yaptığınız taktirde hiçbir sorun yaşamazsınız. İnternet üzerinden bu işi gerçekleştiren güvenilir kurumsal firmalar bulunuyor. Bu firmalardan FIFA 16 oyununu yarı fiyatına satın alabilmeniz mümkün. Tek farkı elinizde fiziksel bir FIFA 16 DVD’si olmayacak. Bu da sanırım koleksiyon yapmıyorsanız pek önemli değil.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.