izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Google Chrome’u Daha Kullanışlı Hale Getiren 10 Eklenti

Google firmasının internete vermiş olduğu katkıda en önemli platformlarından bir tanesi olan Google Chrome tarayıcısı, Şu anda en çok fazla kullanıcıya sahip olan tarayıcıların arasında yer alıyor. Geliştirilen eklentileri sayesinde çok daha yararlı bir hale gelen Chrome için en yararları olan eklentileri bir araya toplayarak sizlere yardımcı olmak istedik.

Evernote Clearly

Bu eklenti sayesinde web sayfaları üzerinde yazıları çok daha rahat okuyabileceksiniz. Yazı üzerinde yapmış olduğu büyütme ve dolgu efektleri ile görmenize yardımcı olacak.

GIFit!

Oldukça basit bir ara yüze sahip olan GIFit, Videolardan istediğiniz bölümleri alarak GIF yapmanıza yardımcı olacak.

Imgur

İstediğiniz tüm uygulamaları Imgur üzerinden yüklemenize yardımcı olan bu eklenti sayesinde resmin üzerine sağ tık yaparak rehost image seçeneğine tıkladığınız zaman diliminde resmi hızlı şekilde yüklüyor olacaksınız.

Lightshot

lightshot-logo[1]

PrintScn + Mouse kullanarak almış olduğunuz ekran görüntülerini çok rahat bir şekilde LightShot ara yüzü ile internet ortamına yükleyebilirsiniz hatta üzerinde bir takım düzenlemeler yaparak daha verimli bir resim oluşturabilirsiniz.

Yandex Elements

Google Chrome üzerinde Yandex kullanmak isteyen kullanıcılar varsa geliştirilen bu eklenti sayesinde tarayıcısını çok daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz.

AddThis – Share & Bookmark

İnternet üzerinde görmüş olduğunuz bir içeriği rahatlıkla paylaşmanıza yardımcı olan AddThis – Share & Bookmark sadece Facebook, Twitter ve WhatsApp gibi uygulamaları değil, Yüzlerce paylaşım ağını destekliyor.

Google Translate

Google firmasının geliştirmiş olduğu Translate uygulaması üzerinden direk olarak çeviri yapmak için web sitesine erişim yerine direk olarak eklenti üzerinden işlemlerini yapabileceksiniz.

PushBullet

Android cihazınıza gelen tüm bildirimleri bilgisayarınızdan kontrol etmenize yardımcı olan PushBullet, Almış olduğunuz tüm mesajları ve sosyal ağlar üzerinden gelen bildirimleri eş zamanlı olarak görmenize yardımcı oluyor. Aynı zamanda mobil cihazınıza da uygulamayı kurmanız gerekiyor.

Google Mail Notifer

Eğer Google Mail’i çok sık kullanan kullanıcılardan biriyseniz, Bu eklenti sayesinde hesabınıza gelen tüm e-Postaları anında görebileceksiniz. Buradan indirebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.