izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

FUE Saç Ekimi Konusunda Bilinmesi Gerekenler

Son yılların en ses getiren yeniliği, saç ekiminde ki gelişimler üzerinde görülmektedir. Zira kellik bütün erkekler için korkulu rüya olmaya devam etmektedir. Kel olan erkekler için zaten rüya olmaktan çıkmış tam bir baş belası haline dönüşmüş durumda. Zira saç, bir erkeğin en önemli aksesuarlarının başında gelmektedir. Bakımını yapmak, taramak, fön çekmek ve dolayısıyla dış görüntünün olmazsa olmazı durumundadır saçlarımız. Ancak, çeşitli sebeplerden kaynaklanan olumsuz durumlar sonucunda saçlarımız dökülmekte ve kellik gibi olumsuz bir durum ile karşı karşıya kalmaktayız. Bu durum, erkek psikolojisin de ciddi travmalara kaynaklık etmektedir.

Görüntü kirliliğine sebep olduğu inancıyla çeşitli girişimlerde bulunulmakta ve etkin bir çözüm aranmaktadır. Bu girişimlere en olumlu ve en anlamlı çözüm, Saç ekimi tedavisin de sunulmaktadır. Saç ekim işlemi, son derece zahmetli ve eğitim ve tecrübe gerektiren bir tedavi şeklidir. Bu amaçla mutlaka uzmanlarınca yapılması gerekmektedir. Aynı zaman da, steril bir mekan da, ameliyat şartlarını içeren bir ortamda yapılmasına da azami dikkat gösterilmelidir. Aynı zaman da bu mekânlar, asepsi antisepsi ve filtre olanaklarına sahip mekânları olmalıdırlar. Bütün bu imkânlar sağlandıktan sonra, Fotoğraflarınızın çekimi sonrasında saçlarınız bir numara tıraş işlemine tabi tutulmaktadır. Bu işlem ile kafanız, lokal anestezi işlemine müsait bir zemine kavuşturulmuş olmaktadır. İyi ve sağlıklı bir Fue Saç ekimi için bunlar önemli ayrıntılardır.

Bu işlem ile ağrısız ve acısız fue plus saç ekimi için müsait bir duruma kavuşturulmuş olmaktasınız. Daha sonra ki işlem ise, Dökülmeme üzere odaklanmış olan iki kulağımızın üst sınırı baz alınarak Tüm bölgelere ekim işlemi yapılmaktadır. Ekim işlemin de her kliniğin kendine özgü bir tekniği vardır. Saç ekimleri, ikili, üçlü, dörtlü demetlerin ekim işlemi ile yapılmaktadır. Ekim de kullanılan saç boyları 0.6 mm ile 10 mm arasın da değişim gösterebilmektedir. Bu durumun yapısını tayin eden esas faktör, ekim işinin uygulandığı kişinin deri dokusudur. Ekim işin de önemli olan demetlerde ki saç miktarının kaç kök olduğundan daha ziyade, ekim de kullanılan saçların kırılmamış olması, canlılığı ve dokuya göstereceği uyum daha öncelikle dikkate alınmasıdır.

Teşekkürler : Saç Ekimi Merkezi Ankara

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.