izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Google, En Son Pixel 5a Reklamıyla Apple’A Gönderme Yapıyor

Apple‘ın geçmişteki ürün duyurularının ayırt edici özelliği, neredeyse her zaman Apple‘ın o zamanki baş tasarımcısı Jony Ive‘ın yer almasıydı. Yumuşak ve sakinleştirici bir İngiliz aksanıyla konuşan Apple‘ın bu ürün duyuruları ve reklamları ikonik hale geldi ve ikonik olan çoğu şeyle alay edildi.
Bu, Google‘ın yepyeni Pixel 5a 5G için yeni bir reklam yayınlayarak yapmaya karar verdiği bir şeydi. Benzer bir ton ve İngiliz aksanı kullanan Google, bu reklamda aslında Apple‘a birkaç göndermede bulunması dikkat çekiyor. Yalnızca Apple‘ın reklamlarının stiliyle alay etmekle kalmıyorlar, aynı zamanda Pixel 5a‘nın 3,5 mm kulaklık jakı ile nasıl geldiğine dair 2 dakikalık uzun bir video oluşturarak bunu dramatize ediyorlar.

Google, En Son Pixel 5a Reklamıyla Apple'A Gönderme Yapıyor 1
Kulaklık jakının dahil edilmesini “bizi geleceğe doğru iterken geçmişimizden alan muhteşem bir başarı” ve özelliğin nasıl “yeniden göz önüne getirmeye tasarlamak” olarak adlandırmaya kadar gidiyorlar.
Oldukça komik, ancak kulaklık jakındaki jaklar, birkaç Android ahize üreticisinden bu yana onu terk ettiğinden beri yaşlanıyor, bu yüzden artık sadece Apple’ın yaptığı bir şey değil. Ayıracak birkaç dakikanız varsa, belki bu reklam izlemeye değer olabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.