izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Xiaomi Mi 8’E Windows 11 yüklendi Nasıl Mı? İşte Detaylar!

Microsoft’un teknoloji konusunda ki adımlarından biri olan ve  kısa süre önce piyasaya sürdüğü Windows 11 işletim sistemi, bu kez de Snapdragon 845’li Xiaomi Mi 8 modeline yüklendi.
Xiaomi’nin eski amiral gemilerinden biri olan Mi 8’in popüler bir telefon olduğunu biliyoruz. Çinli üreticinin Mi 6’dan sonra getirdiği en iddialı modellerinden olan bu cihaz, gerek tasarımı gerekse performansıyla adeta piyasanın en iyileri arasında yerini aldı. .

Xiaomi Mi 8’E Windows 11 yüklendi Nasıl Mı? İşte Detaylar! 1
Xiaomi Mi 8, kısa süre önce alamaz denilen MIUI 12.5 arayüz güncellemesini aldı. Şirket bu akıllı telefon için desteğini biraz daha uzatmaya karar vermişe benziyor kullanıcılara en son arayüz güncellemesini sunulmuştu. Fakat MIUI güncellemesinin dışında bugün farklı bir olayın içinde olan bu telefonu ele alacağız. Geliştiriciler, Mi 8’e Windows 11 işletim sistemini yüklediler.

Microsoft, geçtiğimiz ay düzenlediği bir etkinlikte en yeni işletim sistemi Windows 11’i duyurmuştu. Şu anda kullanıcılar bu işletim sistemini beta yoluyla test edip deneyebiliyorlar.

Xiaomi Mi 8’E Windows 11 yüklendi Nasıl Mı? İşte Detaylar! 2
Ancak geliştiriciler Windows 11’i sadece bilgisayarla sınırlı olmayacağını düşünerek bambaşka bir yola imza attılar. Zira son zamanlarda pek çok geliştirici, akıllı telefonlara Windows 11 yükleyerek farklı bir bakış açısı sunuyordu. Şimdi ise bu şanslı gruba Xiaomi’nin Snapdragon 845’li Mi 8 modeli de dahil oldu.
Mi 8, Microsoft’un en yeni işletim sistemi Windows 11 ile uyumlu hale getirildi ve kabaca da olsa çalıştırıldı. Şu anda raporlara göre telefonda güncelleme sonrası; GPU, güç yönetimi, Wifi ve diğer bileşenler gayet stabil şekilde kullanılabiliyor.

Xiaomi Mi 8’E Windows 11 yüklendi Nasıl Mı? İşte Detaylar! 3
Ancak sorunlarında olduğunu da belirtmekte fayda var.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.