izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Tweetler Düzenlemeye Müsait Olacak!

tweet-duzenlemeTüm dünyada en çok kullanılan sosyal medya sitelerinden olan Twitter, her ne kadar en büyük ve en çok tercih edilen sosyal medya sitesi olsa da; halen daha bazı eksiklikleri var ve bu eksiklikleri hızlı bir şekilde gidermek için çalışıyor. Son dönemlerde giderilen en büyük eksikliklerden biri de Tweetler ile ilgili oldu. Malum, eskiden attığımız bir Tweet ya sabit olarak atıldığı şekilde kalırdı ya da silinirdi. Şimdi ise bu durum tamamen değişiyor, daha rahat bir hal alıyor.

Artık herhangi bir yanlış cümle ya da anlatım olması halinde o Tweet’e bir daha müdahale etmek mümkün değildi. Mecburen her gün milyonları aşkın Tweet bu nedenden ötürü silinmekte idi. Twitter yönetimi bu durumu fark etti ve duruma el atacakları hakkında gerekli bilgileri iletti. Artık herhangi bir yanlış içerik barındıran bir Tweet attığınız vakit; bu Tweet’i silmek zorunda değilsiniz. Atmış olduğunuz Tweet üzerinden gerekli düzenlemeleri çok rahat bir şekilde yapmanız mümkün olabilecek. Kısa süre sonra Twitter dünyasının alışık olduğumuz seçeneklerinin arasına düzenle butonu da gelir ve yerini alır. Böylelikle herhangi bir mesajımızda ki yanlışlık nedeni ile Tweetlerimizi silmek zorunda kalmayız.

Ayrıca kısa bir süre önce Twitter yönetiminin alkol içerikli sayfalar için uyguladığı bir sansür durumunu sizlere sunmuş idik. Buda reşit olmayan çocuklar için çok önemli bir gelişme idi. Bakalım yönetim bu şekilde daha ne gibi yenilikleri bizler sunacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.