izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Güvenilir ve Ekonomik Philips Servis Hizmetinizde

Yaygın satış organizasyonuyla hizmet sunan Philips markasının, ürettiği son teknoloji ürünler görsel olarak zengin, kaliteli, dayanıklı ve müşteri ihtiyaçlarına cevap veren cihazlardır. Türkiye’de çok satan ürünlere sahip olan marka, özellikle küçük ev aletleri ve kişisel bakım ürünlerinde ciddi bir pazara sahiptir. Bunun yanında tüm ürün çeşitlerinde kaliteyi yakalayan Philips, yenilikçi ürünlerde dünya lideri olmasıyla tanınmaktadır. Philips ürünleri arızalanmaları halinde yedek parçalarının kolay bulunabilmesi sayesinde hızlı bir tamir süreciyle cihazların sorunları giderilebilir. Firmamız Philips Servis hizmetleri konusunda uzun yıllardan beri hizmet sunan, markanın ürünlerinde deneyimli servislerden bir tanesidir.

Firmamızın gerçekleştirdiği Philips servis hizmetlerinin tamamında orijinal parçalar kullanılarak yapılan servis işlemlerimiz, markanın tüm modellerinde deneyimli, teknik bilgisi ve donanımı yüksek, müşteri memnuniyeti prensiplerini ilke edinmiş personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Firmamız profesyonel hizmet sunma hedefini korumak için bütün arıza işlemlerinde personelleri tarafından takip edilecek detaylı bir prosedür geliştirmiştir. Bu çalışmalarıyla sektördeki tüm servislerden öne çıkan firmamız, hizmet sunduğu tüm ürünlerde en detaylı çalışmayı gerçekleştirerek uzun yıllar boyunca tekrar arızalanmayan cihazlara sahip olmanızı sağlayacaktır.

Philips servis hizmetlerimize bağlanabilmek için 444 88 48 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Haftanın 7 günü 24 saat ulaşılabilir olan müşteri hizmetlerimiz, her türlü sorunuzda ve sorununuzda yanınızda olacaktır. Açtıracağınız arıza kaydı sonrası adresinize hızlı bir şekilde gelen ekiplerimiz, en kaliteli ve profesyonel hizmeti sunarak cihazınızın sorununu giderecektir. Bizimle çalışmaktan memnuniyet duyacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.