izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

HTC One 10 tanıtım tarihi resmen açıklandı

htccucucucuBilindiği üzere akıllı telefon şirketleri arasında çok büyük bir rekabet hakim. Bu rekabetin varlığı pazarı giderek kızıştırıyor ve akıllı telefon şirketleri birbirlerinden iyi özelliklere sahip akıllı telefonlarını satışa çıkarıyorlar. Günümüzün en popüler markalarından birisi olan HTC bu büyük yarışta son zamanlarda yara almış bir şekilde yoluna devam ediyor.

Fiyat politikası nedeniyle bolca eleştiriye mağruz kalan ve bu yüzden dolayı da pazarda istediği karı bir türlü elde etmeyi başaramayan HTC adeta bir çıkış noktası arıyor. HTC’nin bu ışık arayışındaki en büyük güvencesinin, beklentisinin HTC One 10 isimli çıkması büyük merakla beklenen akıllı telefonu olduğunu söyleyebiliriz. HTC markası, uzun bir zamandır büyük uğraşlar verdiği HTC One 10 akıllı telefonunu nihayet tanıtacak.

12 NİSAN !

HTC One 10 akıllı telefonunun ne zaman tanıtılacağına dair elimize veriler ulaşmış durumda. HTC One 10 akıllı telefonunda hangi özelliklerin yer almakta olduğu, telefonun hangi tarihte hangi bölgelerde satışa sunulacağı ve benzeri bilgiler 12 Nisan tarihinde resmi açıklama, tanıtım ile ifade edilecek. Yani tanıtıma 3 hafta gibi kısa bir süre kaldığını kaydedebiliriz.

ÖZELLİKLERİ BÜYÜK ÖLÇÜDE BELLİ OLMUŞTU

12 Nisan’da resmi ağız tarafından tanıtılacak olan akıllı telefon HTC One 10’un özellikleri çok büyük bir ölçüde belli olmuştu. HTC One 10 akıllı telefonunda 4 GB RAM donanımı gibi teknik detayların söz konusu olduğu öğrenilmişti. Aynı zamanda cihaz ile ilgili elimize ulaşan en kuvvetli , en dikkat çekici bilgilerden biri ürünün Snapdragon 820 işlemciye sahip olması ile ilgiliydi. Ürün ile ilgili çok konuşulan bir husus ta bataryasının nasıl olacağıydı ve batarya teknik detayları ile ilgili elimize ulaşan bilgiler cihazda 3000 mAh bataryanın yer alacağını göstermekteydi. Bakalım elimize ulaşan veriler 12 Nisan tarihinde resmi ağızca da onaylanacak mı?

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.