izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

iOS için Netflix, Uzamsal Ses Desteğini Sunuyor

Bazıları Apple‘ın AirPods Pro ve AirPods Max gibi cihazların pahalı olduğunu ve bu fiyat aralığındaki diğer kulaklık ve kulak içi kulaklıklara kıyasla o kadar iyi olmadığını iddia edebiliyor, ancak ana avantajlarından biri iOS ile daha iyi çalışması ve uzamsal gibi özelliklerle gelmesidir. Örneğin, Netflix gibi belirli uygulamaların yararlanabileceği ses.
Netflix yakın zamanda iOS uygulamasını güncelledi ve kullanıcıların artık uygulamanın uzamsal ses için destek sunduğunu bildirdi. Bu, AirPods Pro veya AirPods Max‘e sahipseniz, en azından ses deneyimi söz konusu olduğunda, iPhone veya iPad‘inizde Netflix‘in keyfini tamamen farklı bir şekilde çıkarabileceğiniz anlamına gelir.

iOS için Netflix, Uzamsal Ses Desteğini Sunuyor 1
Uzamsal sesin ne olduğunu merak edenler için, temelde 3D ses. Bunun anlamı, sesin yalnızca soldan veya sağdan gelmesi yerine, sesin önden, arkadan, açılı olarak vb. geldiği etkiyi yaratabilmesidir. Bu, kulaklıklarınız dışında sinemada film izlerken yaşadığınız deneyime benzer.
Güncellemenin kullanıma sunulması devam ediyor, bu nedenle henüz göremiyorsanız endişelenmeyin çünkü eninde sonunda size ulaşacaktır. Ayrıca, tüm Netflix başlıklarının uzamsal sesle uyumlu olmadığını ve bu nedenle izlediğiniz içeriğe bağlı olarak sesin değişebileceğini unutmayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.