izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Venom: Let There Be Carnage Fragmanı Yayınlandı!

İzleyicilerin büyük beğeni ve ilgisini kazanan Venom, serinin devam filmi olacak Venom: Let There Be Carnage’ın ikinci fragmanını YouTube’da yayınlandı. 3 dakikalık fragman, merakla beklenen kötü karakterin kim tarafından canlandırılacağına da bizlere gösterdi.
Venom: Let There Be Carnage’ın oldukça uzun olan fragmanı, neredeyse spoiler niteliğindeydi. Zira filme dair birçok sahneye fragmanda yer verilmiş. Fragmandan öğrendiğimiz en önemli bilgi ise, filmin şu ana kadar yüzünü göremediğimiz kötü karakteri oldu.

Venom: Let There Be Carnage Fragmanı Yayınlandı! 1
Venom: Let There Be Carnage’ın ikinci fragmanı, Sony Pictures Entertainment tarafından paylaşıldı. 2 dakika 40 saniyelik fragmanda yeni filme dair birçok detay da yer aldı. Bu detaylardan biri, filmin kötü karakteri Carnage’ı kimin canlandıracağı oldu. Fragmanın bir sahnesinde Venom’u bile korkutan Carnage, Woody Harrelson tarafından canlandırılacak.
Eddie Brock’la olan ilişkisini düzelten Venom’ı türlü şakalar ve komiklikler ile karşımıza çıkacak.
Filmin kötüsü ise ilk fragmandan da görmüş olduğumuz gibi Carnage olacak. Hayranlarının yıllardır bir filmde görmeyi beklediği karakter olduğunu söyleyebiliriz, Woody Harrelson tarafından canlandırılacak Cletus’un vücuduna girecek. Film, şu anki planlara göre 15 Eylül tarihinde vizyona girecek.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.