izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

IPad Pro’yu Adeta Gömen Microsoft’un Karşılaştırma Videosu

IPad Pro'yu Adeta Gömen Microsoft'un Karşılaştırma Videosu 1

Teknolojinin dünya devlerinden biri olan Microsoft, geçtiğimiz günlerde YouTube kanalı üzerinden paylaşmış olduğu yeni bir videoda yeni tablet modeli Surface Pro 7 ile en yeni iPad Pro’yu karşılaştırdı. Sadece 30 saniye uzunluğundaki video, tahmin edebileceğiniz gibi ürünleri detaylı bir şekilde karşılaştırmak yerine yüzeysel özelliklerini vurguluyor. Ek olarak Microsoft Surface Pro 7’nin özelliklerini sıralarken iPad Pro’nun sahip olduğu özelliklerine değinmeden geçiyor desek yeridir.

Sırasıyla tasarım, bağlantı, güç ve fiyat özelliklerinde gerçekleştirilen karşılaştırmada Microsoft’un rakibini resmen görmezden geldiğini ve gömdüğünü söyleyebiliriz. Surface Pro 7’nin rakibinden ayıran hemen hemen tüm özelliklerine kısaca değinen video, iPad Pro’nun ise neredeyse hiçbir özelliğini açıklamadan geçiyor. Sonuç olarak Surface Pro, “hiçbir özelliği olmayan” rakibine göre daha iyi bir seçim haline geliyor.

IPad Pro'yu Adeta Gömen Microsoft'un Karşılaştırma Videosu 2

Karşılaştırmaya Surface Pro 7’nin arkasındaki stand eklentisiyle başlayan Microsoft, iPad Pro’nun böyle bir eklentiye sahip olmadığını gösteriyor. İkinci karşılaştırma olarak ise iPad Pro’nun klavye eklentisi ile Surface Pro 7’nin klavye eklentisi karşılaştırılıyor ve iPad Pro klavyesinin “ağırlığından” bahsediliyor. Bu arada iPad Pro klavyesinin yalnızca 90 gram daha ağır olduğunu, ancak Surface Pro’nun rakibinden 150 gram daha ağır olduğunu gösteriyor.

İkinci karşılaştırma olarak Surface Pro’nun pek çok bağlantı noktasına, iPad Pro’nun ise yalnızca tek bir bağlantı noktasına sahip olduğu gösteriliyor.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.