izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

%58 İle Referanduma Evet

%58 İle Referanduma Evet 1Türkiye’nin günlerdir konuşulan refarandum oylaması nihayet sona erdi.Sonuç %58 oy oranı ile evet oldu.Tabiki iyi mi oldu kötümü oldu bunu önümüzdeki günler içerisinde anlayacağız.Rizede %76 lık bir oranla evet oyu kullanıldı.İzmir antalya o civarlarda ise %60 lara varan bir hayır oyu kullanıldı tabiki bu izmirlilerin recep tayyip erdoğanı sevmemesinden kaynaklanıyor ama anlamadıkalrı konu şu referandumda evet oyu çıkınca ak parti birşey kazanmıyor halkımız kazanıyor anayasada ak parti ile ilgili hiç bir değişiklik yok ama cahil halkımız bunu anlamıyor işte %42 lik bir oran hayır demiş bunların çoğu ak partiyi sevmeyen kişiler.Umarım ak partiyle bi alakası olmadığını anlarlar yeni anayasamız hayırlı uğurlu olsun..

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Kayyanet dedi ki:

    Halk gereken cevabı verdi fakat gel gör ki yine %58 kesim cahil oldu. diğer %42 lik kesim ise aydın oldukları için aydınlana aydınlana bir hal oldular.

  2. kurtuluş dedi ki:

    Siz farkında değilsiniz sanırım %58 ile akp ye yarayan birşey oldu 🙂 hala %42 evet biziz o kesim çünkü farkında olmadığınız anayasaya ve devlet dairelerinin heryerine atamaları meclis yapıcak mesliteki koltuk sayısı fazlalığı kimde akp de 🙂 küçük düşünmeyin

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.