izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

iPhone 13 Pro İçin Yeni İddialar Gündemde

iPhone 13 Pro İçin Yeni İddialar Gündemde 1

Apple’ın 2021 yılının son yarısına doğru tanıtacağı düşünülen yeni iPhone modelleri hakkında yapılan son habere bakarsak tüm ailede LiDAR tarayıcısı olacağı yönündeydi. Bu LiDAR tarayıcıyı ilk olarak iPad Pro modelinde görmüştük.

Bugün ise iPhone 13 Pro modelinin mat siyah renkte olacağı iddiaları gündemde. Ek olarak yeni iPhone modelinin paslanmaz çelik kasası oldukça geliştirilerek parmak izi lekelerini neredeyse sıfıra indirileceği söylendi.

Bir önceki model olan iPhone 12’lere göre arka kamera modülünün biraz daha farklı olacağı belirtilen iPhone 13’ler, telefon görüşmeleri sırasına üzerindeki yeni aktif gürültü engelleyicisi teknoloji sayesinde tüm sesleri engelleyebilecek.

iPhone 13 Pro İçin Yeni İddialar Gündemde 2

2021 iPhone’u Özellikleri
Jon Prosser’ın açıklamasına bakarsak yeni gelecek olan iPhone 13’lerde ya da 12S’lerde 1 TB’a kadar destekleyen bir hafıza alanı olacak. Apple’ın  ürettiği iPhone 12’lerde en fazla 256 GB, iPhone 12 Pro modellerinde ise en fazla 512 GB dahili hafıza sunuyordu. Artık 2021 modelleriyle birlikte bunun 1 TB’a kadar çıkacağını söylentiler arasında. Ayrıca gelecek olan yeni iPhone’un ultra geniş açılı kamerasının F1.8 diyafram değerinde olacağı ve 6 elementli bir lens özelliğinde olacağı söylentiler arasında, bu da kullanıcılarına mükemmel bir fotoğraf deneyimi sunacağı anlamına geliyor. Bunların dışında 2021 iPhone’unda Samsung tarafından geliştirilen bir periskop kameranın da yer alacağı bilgiler arasında.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.