izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

iPhone 7’nin En Çok Gelmesi Beklenen Özellik İptal Edildi!

Apple’ın yeni amiral gemisi olmak için hazırlanan iPhone 7 modellerinin tasarımları hakkında birden fazla farklı iddialar ortaya atılmış durumda. Home tuşundan, Anten yapılarına kadar birçok farklı haberin internet ortamında iPhone 7 başlığı altında boy gösterdiği yeniliklerden en çok beklenenleri kameralarıydı. Fakat firma tarafından yapılan yeni bilgilere göre kameralardan oldukça kötü bir haber var.

Daha öncesinde ortaya çıkartılan haberlere göre iPhone 7 Plus’ın iki kamerası ile piyasada kullanıcılara hizmet vereceği açıklanmıştı. Hatta sızıntıya uğrayan birçok tasarım üzerinde cihazın çift kameraya sahip olduğu rahatlıkla görülüyordu. Fakat bugün hiçbir şekilde ismi verilmeyen Foxconn çalışanının yapmış olduğu bilgilere göre yeni haber üzerinde, Çift kameranın iptal edildiği açıklandı.

Bu iptal edilmenin nedeni olarak Apple’ın kamera teriminin yaşamış olduğu sorunlar olarak görülüyor. Telefonlarda kullanılan kameraları Sony üzerinden Apple, Geride bıraktığımız gün içerisinde karşımıza çıkan depremlerin felaketlerinden dolayı kameraları temin etmek üzerinde çok fazla güçlük çekiyor. Çoğu kişinin bildiği gibi yaklaşık olarak iki aya kadar öncesinde depremlerinin fabrikalarının zarar vermesi sonucunda kamera sensörünün üretimini durduran Sony, Anlaşma sonucunda olduğu gibi firmalarda sensör temin etmek üzerinde güçlük çekmeye başlamış seviyede.

Yapılan tüm bu haberlerden önce ortaya atılan iddiaya göre iPhone 7’nin yapımı, Eski modellerine göre oldukça hayli karışık seviyede. Bu nedenle birlikte Apple, Karmaşıklığı azaltmak adına bir takım farklı durumda kalmış olduğu açıklanmıştı. Elde edilen açıklamaların hepsi söylentilerden ibaret durumda bakalım ilerleyen zaman dilimlerinde Apple tarafından gelen haberlere göre içeriğin doğruluğu kesinleşebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.