izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Teknoloji Bankası TÜRKİYE

Teknoloji Bankası TÜRKİYE 1Türkiye ve Birleşmiş Milletler En Az Gelişmiş Ülkeler için Teknoloji Anlaşmasının Onaylanmasına İlişkin Anlaşmanın Onaylanmasının Uygun Bölgeye Alınması Hakkında Kanun alınmıştır. Çevre Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun’un emrini takiben, Teknoloji Bankası’nın kurulmasına ilişkin kanun taslağı da aynı şekilde kabul edilmiştir.

İşlemler nedeniyle teklif kabul edildi ve onaylandı. Birleşmiş Milletler seçimi ile ifade edildiği üzere, Gebze’de Teknoloji Bankası kurulacak.

Teknoloji Bankası’nın ev sahibi ülkesinde yasal bir kimliği olacaktır. Vakfı; taşınma imtiyazı, taşınmazları ve taşınmazları uygun bir şekilde elde etmek ve elden çıkarmak, herhangi bir meşru prosedürden muaf tutulacaktır.

Banka’nın mülkiyeti ve kaynakları herhangi bir sınırlama, yön, kontrol ve yasaklamadan muaf tutulacaktır. Yasama organı, Teknoloji Bankasının resmi kullanımı için gerekli olan motorlu araçlara vergiden muaf yakıt tahsisatı verecektir. İnovasyon Banka kaynakları, mal, maaş, alıştırmalar ve borsalar derhal ve dolambaçlı değerlendirmelerden arındırılacaktır.

Teknoloji Bankası Genel Müdürü, stratejik delegelere verilen faydalar, güvencesizlikler ve menfaatlerle kâr etme kapasitesine sahip olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.