izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

iPhone Bildirim Gelmiyor Sorunu Çözümü

iPhone Bildirim Gelmiyor Sorunu Çözümü 1İphone cihazınızda, bildirimler gelmiyor ve buna bir çözüm bulamıyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Bildirim gelmemesi, kişinin iş hayatını, özel hayatını olumsuz anlamda doğrudan etkileyebilir.  Gözünüzden kaçan bazı detaylar, bildirim almamanıza neden olabilir. Örnek olarak telefonunuzun sesini kapalı unutmuş olabilirsiniz. Bunun için, üst kısımda ses tuşunu açmanız gerekmektedir. Eğer hala bildirim almıyorsanız, aşağıda sizlere anlatacağımız yöntemler sorunu çok kolay bir şekilde çözmenize neden olur.

Cep telefonunuza gelmeyen bildirimler, kimi zaman işlerinizin ciddi anlamda aksamasına neden olabilmektedir. Sizlere bu yazımızda gelmeyen bildirimler için hangi yolu izlemeniz gerektiğini aktaracağız. Bir çok neden, cep telefonunuza bildirim gelmemesine neden olabilir. Fakat sizlere aktaracağımız pratik yöntemler ile, bu sorunu çok kısa süre içinde çözme şansına sahip olabilirsiniz.

iPhone Bildirim Gelmiyor Sorunu Çözümü

Bazı ufak yazılım sorunları, telefonunuzda bildirim sesi gelmemesine neden olabilmektedir. Bazen telefonunuzu açıp/kapatmanız, bu sorunun çözülmesi noktasında sizlere yardımcı olur.

İphone bildirim gelmemesinin nedenlerinden biri ve belki en önemlisi de, kişinin gözünden kaçan,  rahatsız etme özelliğinin aktif olmasıdır. Rahatsız etme özelliğini, farkında olmadan aktif hale getirmiş olabilirsiniz. Bu özellik, bütün bildirimlerin kapanmasına, mesaj seslerinin pasif hale gelmesine ve gelen arama seslerinin kısılmasına neden olur.

İPhone bildirimlerinin gelmemesi ile alakalı olarak yapmanız gerekenlerden biri de, bildirim ön izleme ayarlanın kapalı olmasıdır. Bildirim ön izleme, bildirim aldığınızda telefonun ana ekranında görülür.

Ön izlemeyi açmak için Ayarlar-Bildirimler- Ön izleme göster yolunu takip etmeniz, buradan her zaman seçeneğini aktif etmeniz gerekiyor.

Sadece belirli uygulamalardan bildirim alamıyorsanız, Telefonunuz Ayarlar- Bildirimler menüsüne giriş yapmanız gerekir.  Hangi uygulamadan bildirim alamıyorsanız, o uygulamayı bildirime izin ver seçeneği ile aktif hale getirebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.