izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

iPhone Fener Işığını Arttırma

iPhone Fener Işığını Arttırma 1IOS güncellemeleri ile alakalı, zaman zaman zorunlar meydana gelebilir. Aynı zamanda IOS’un ayrıcalıklı bir sistem olması, kullanıcıları bu anlamda cezbetmektedir. İphone farklı ayrıcalıkları sayesinde, kullanıcılar için yeni seçenekler ortaya çıkar. Sizlere bu yazımızda iphone Fener ışığını arttırma hakkında detaylı bilgiler aktaracağız.

İphone Serileri yeni güncellemeler ile birlikte oldukça zengin özelliklere sahip oldular. Özellikle İOS sisteminde,  kısayol tuşu bulunan en feneri ile, ışık şiddeti arttırmak mümkün hale geldi. Uygulama için yazımızı okuyun.

Sayfa İçeriği

El Feneri Şiddeti Nasıl Ayarlanır?

Son güncellemeler sonrasında,  el feneri şiddeti üç farklı kademeye kadar çok rahat bir şekilde ayarlanabiliyor. 3D Touch kullanmanız halinde, üç kademe arasında seçim yapmanız da mümkün oluyır.  Bu kolay hizmetten yararlanmak için yapmanız gereken denetim merkezine giriş yapmak.

  • İlk olarak telefonun açma/kapama tuşu ile ekranınızı açmanız gerekmektedir.
  • Sonrasında parmağınızı iPhone ekranın alt köşesinden üst köşesine doğru hızlı bir şekilde sürükleyin.
  • Bu şekilde denetim merkezini açmış olacaksanız.
  • Burada çok sayıda kısayol butonu görebilirsiniz. En son oynatılan müzik, video ile alakalı bazı kontrol seçeneklerini de kontrol etmeniz mümkün olacaktır. Bunlarda biri sol alt köşede bulunan el feneri simgesidir.
  • El fenerine dokunarak, 3D Touch fonksiyonunu etkinleştirebilirsiniz. Normalden biraz daha uzun ve sert bir şekilde parmaklarınızı basılı tutmanız gerekiyor. Telefonunuzda titreşim olacak ve üç farklı seçenek ekranda belirecek.
  • Bu seçenekler arasında, istediğinizi seçebilir ve fenerin şiddetini ayarlayabilirsiniz. Parlak ışıl, normal ışık ve az ışık seçenekleri arasından istediğinizi seçebilirsiniz.

El feneri şiddeti ayarlama konusunda sizlere detaylı bilgiler verdik. İOS işletim sistemine sahip olan cihazlar, bu tarz seçenekleri ile her geçen gün daha fazla tercih edilmeye devam ediyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.