izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

ISO Kalite Belgelendirme

ISO yönetim biçimler arasında, ISO 9001 kalite yönetim sistemi, Dünya’ da yaygın olarak tercih edilirken, müşterilerin hedeflerini ve beklentilerini belirlemek adına onay görmüş ve kabul edilmiş bir sistemdir. Etkin bir şekilde daha kaliteli yönetim oluşturmak adına avantajları bulunurken, elbette ki ISO kalite belgelendirme eğitimleri dahilinde, verimli çalışmalar ön plana çıkacaktır.

Sürekli geliştirme

                Ürün ve hizmetlerin sürekli gelişimine imkân verecek olan bu eğitimler, asıl amaç olan, müşterilerin isteklerine yönelik ürün ve hizmet yönetimi alanında hizmet veriyor. Böylelikle artık öncesinden belirlenmiş beklentiler karşısında, nasıl bir adım atılacağı, analizlere ve belgelere dayanılarak karar verilecektir.

Karar verirken gerçekçi yaklaşım

                Varsayımlar ortadan kaldırılarak, alınan eğitimler dahilinde, ISO kalite belgelendirme sistemlerinin en büyük avantajı ise; karar verme süreçlerinde gerçekçi yaklaşımlardır. Sistematik ve disiplinli bir çalışma sistemi, elbette ki verimli bir çalışması ön plana getirecektir.

Belgelendirme fiyatları

  • ISO 9001,
  • ISO 14001,
  • ISO 18001,
  • ISO 22000.

Belge içeriği, büyüklüğü ve türlerine göre ISO kalite belgelendirme fiyatları, tercih edilen belgelendirme merkezine göre de değişiklik gösterebilecektir. Fiyatlar ve belgelerin tüm detayları için daha doğru bilgilere ulaşabilmek üzere, yetkili kişiler ile iletişim adreslerini kullanarak görüşmeler sağlayabilirsiniz. Konu hakkında detaylı bilgiler, diğer kalite standartları, çevre yönetimi, iş sağlığı ve güvenliği gibi tüm kalite belgeleri hakkında bilgilere de yine web sayfamız üzerinden ulaşarak, teknik destek alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.