izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Kız Oyunları

İnternet üzerinden özellikle erkek çocuklarının daha çok oyun oynadığı düşünülüyor; ancak kız çocukları da internet üzerinden birçok oyun oynamayı severler. Özellikle oynanan oyunlar kız oyuncuların beğenisine sunulacak şekilde geniş kapsamlı olarak internet üzerinde yer almaktadır. Genelde kız oyunları ev temizleme oyunları gibi kıyafet giydirme oyunları gibi birtakım oyunlar  açısından çok daha fazladır. Kız çocuklarının başlıca oyunları arasında yer alan giysi giydirme oyunları  süsüne düşkün olan kızlar için oldukça cazip gelmektedir. Çünkü birçok kıyafeti değişik kombinler yaparak giydirmek ve yeni tasarımları kendi kafasında yaratarak onları oyun içerisinde uygulamayı oldukça fazla severler.

Birçok açıdan popüler olan bu giydirme oyunları daha çok kızların bir araya gelerek arkadaşlarıyla da farklı bir şekilde oynamalarını sağlayabilmektedir. Biliyorsunuz kızlar süslerine düşkün olurlar. Bu nedenle giyim konusunda özellikle annelerinden bile kendilerinin giyinmesini isterler. Kız çocukları annelerinin etrafında annelerinin yaptıkları gibi davranmayı daha çocuk yaşta kazanırlar. İşte oyunlarda da giydirme oyunları bu nedenle çok fazla onlar için dikkat çekicidir.

Genelde annelerini örnek almaları bu yüzden evcilik oynarken ya da internet üzerinden oyun oynarken bu tarz oyunları tercih etmelerine etken olur. Ev temizleme oyunları de bunlardan biridir. Bir kız çocuğu annesine normalde de yardım etmeyi onunla aynı şekilde hareket etmeyi sever. Taklit yeteneklerinin çok fazla olması nedeniyle internetteki oyun tercihlerinde de bu tarz oyunları çok daha fazla bilgi ile oynamayı sürdürürler. Kız oyunları genelde kıyafet giydirme  oyunlarıev temizleme oyunları ve bunun gibi daha birçok kız oyunları özellikle kız çocuklarının internet üzerinden oyun oynamaları için siteler içinde yer almış olan oyunlar arasında yer alır.

Oldukça renkli ve  dikkat çekici bir şekilde tasarımlanmış bu oyunlar özellikle kız çocuklarının oynaması için göz alıcı ve geniş çeşide sahiptir. Ev temizleme oyunları; daha çok evin temizliği ile ilgili olan bir takım ev aletlerinden yararlanılararak oynanan oyunlardır. Kıyafet giydirme oyunları ise; birçok değişik kıyafeti bir manken üzerinde giyderilmesinin sağlanması şeklinde oynanabilen bir oyun tarzıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.