izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Lenovo K5 Note Ürünü Özellikleri

Hibrid-cep-telefonu-durumlarda-deri-boya-koruyucu.jpg_140x140Günümüzde akıllı telefon pazarı giderek yeni şirketlerin katılımı ile zenginleşiyor ve rekabet ortamı daha da artıyor. Asus gibi dünyaca ünlü bir markanın 2 yıldır akıllı telefon piyasasında önemli işler başarmasından sonre şimdi de Lenovo , Asus’un yakaladığı başarıların daha fazlasına ulaşmak için akıllı telefon pazarında varını yoğunu ortaya koyuyor. Dünyanın önemli teknoloji şirketlerinden biri olan Lenovo, yeni akıllı telefonu Lenovo K5 Note ile karşımıza çıktı. Peki Lenovo K5 Note cihazı ne gibi teknik özellikler içeriyor?

LENOVO K5 NOTE ÖZELLİKLERİ

EKRAN ÖZELLİKLERİ

Ürünün ekranın IPS 5.5 inch olduğu bilgisine ulaşılmış durumda.

İŞLEMCİ VE RAM ÖZELLİKLERİ

P10 işlemci kullanılan akıllı telefonda aynı zamanda 2 GB değerinde de RAM mevcut.

DEPOLAMA ALANI NE KADAR?

Ürünün depolama alanı ile ilgili olarak ta elimize bilgiler ulaşmış durumda. Depolama alanı olarak Lenovo orta seviye bir depolama kapasitesi ile karşımıza çıkmış. Elimize ulaşan bilgiye göre cihazda 16 GB değerinde dahili depolama kapasitesi bulunmakta. Bu dahili depolama kapasitesini isterseniz 128 GB’a kadar harici bir hafıza kartı ile arttırmanız mümkün.

4G BAĞLANTISI DESTEĞİ BULUNUYOR MU?

Günümüzde bilindiği üzre artık akıllı telefonlarda 4G desteğinin olup olmaması ülkemiz açısından oldukça büyük önem teşkil ediyor çünkü çok yakında ülkemize 4.5G teknolojisi geliyor. Bu yüzden dolayı artık vatandaşlar akıllı telefon alırken 4G desteğinin olup olmamasına çok dikkat ediyorlar. Lenovo K5 Note akıllı telefonunun 4G desteğinin olduğunu hemen ifade edelim. Yani Lenovo K5 cihazı kesinlikle ileriye dönek orta segment bir akıllı telefon.

LOLİPOP İŞLETİM SİSTEMİ

Cihazın hangi yazılım ile piyasaya sürüleceği de belli oldu. Elimize ulaşan bilgiye göre üründe Android Lolipop İşletim Sistemi kullanılacak. Cihazın daha sonradan Android Marshmallow güncellemesini alması bekleniyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.