izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

LG G5 Lite özellikleri ve fiyatı

10c12bdfbfafe9927aa789c7728c81b9Akıllı telefon dünyasının bilinen, önemli şirketlerinden birisi olan LG tarafından yepyeni bir akıllı telefonun, LG G5 Lite’nin varlığından söz edebiliriz. Sevilen akıllı telefon üreticisi LG , merakla beklenen LG G5 Lite akıllı telefonu ile ilgili bazı sızıntılar kaçırdı. Elimize LG G5 Lite akıllı telefonu ile ilgili olarak merak edilenlere yanıt verecek önemli bilgilere ulaşıldı.

LG G5 LİTE ÖZELLİKLERİ VE FİYATI

LG G5 LİTE ÖZELLİKLERİ NASIL?

LG G5 Lite akıllı telefonunda ekran özellikleri olarak 5.3 inch büyüklüğünde 2K gibi yüksek bir çözünürlükte ekran yer almakta. İşlemci özelliklerine değinecek olursak cihazda tam 8 çekirdekli Snapdragon 652 işylemciye yer verildiğini ifade edebiliriz. Ürünün RAM donanımı ile ilgili elimize ulaşan bilgiler doğrultusunda da cihazın 3 GB RAM ile piyasaya sürüleceğini söyleyebiliriz. Öte yandan depolama alanı olarak telefonda 32 GB dahili depolama kapaitesinin varlığından söz edebiliriz. Ürün ile ilgili en merak edilen konulardan birisi ise hiç kuşkusuzki cihazın batarya teknik detayları ile alakalı. Cihazın çok büyük bir olasılıkla 2500 mAh bataryaya sahip olacağını düşünmekteyiz.

Ürünün teknik detayları batarya mAh değerini hesaba katmazsak son derece dikkat çekici. Temennimiz cihazın 2500 mAh’dan daha iyi bir seviyede batarya ile bizlere sunulması.

LG G5 LİTE FİYATI NE KADAR?

Ürünün hangi fiyattan pazara sunulacağı tam olarak bilinmemekle birlikte cihazın çok büyük bir ihtimalle 2000 TL altı bir rakamdan satışa sunulacağını söyleyebiliriz. Yani bu durumda ürün bazı orta segment akıllı telefonlar ile hemen hemen aynı fiyatta olacak ve bu da LG cephesine çok önemli bazı artılar, ayrıcalıklar kazandıracak. Ürünün piyasaya sürülüş tarihi ise büyük merakla bekleniyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.