izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Merakla beklenen zombi ezmece 2014 oyunu

Hem araba yarışı oynamak hemde aynı zamanda zombilere karşı amansız bir mücadele vermek istiyorsanız aradığınız oyun kesinlikle zombi ezmece oyunundan başkası değil. İlk sürümü yaklaşık olarak 3 yıl önce earn to die orijinal adı ile yayınlanan bu oyunun hikayesi bir kimyasal patlama ile başlamaktadır. Amerikanın uçsuz bucaksız kanyonlarından birinde amerikan askeri üstünde kimyasal bir deney yapılmaktadır. Bu deney sırasında istenmeyen bazı aksaklıklar meydana gelir ve büyük bir patlama gerçekleşir. Bu patlamanın ardından başta askeri üstte bulunan asker ve komutanlar olmak üzere civardaki herkes patlamadan kötü şekilde etkilenir ve zombiye dönüşür.

Zombi ezmece 2014 oyunları

Bu büyük kimyasal patlamanın ardından sadece tek bir kişi kurtulur. Oda patlama sırasında evinin sığınağında bulunan john’ dan başkası değildir. John patlamanın ardından ilk iş olarak araçlarını güçlendirmek ister. Çünkü bölgeden kurtulmanın tek yolu zombileri ezip geçmektir. Oyun john’un garajında başlamaktadır ve ilk başta kullanacağımız aracın hiç bir ekstra özelliği bulunmamaktadır. İlk yol deneyiminin ardından kazanacağınız paralar ile dilerseniz deponuza ekstra yakıt alabilir veyahut paranız yetiyor ise lastiklerinizi güçlendirebilirsiniz. Bu şekilde aracınızı en maksimum seviyeye ulaştırarak ilk aşamayı tamamlamalısınız. İlk aşamayı tamamladıktan sonra daha güçlü bir araç karşınıza gelecektir. Bu araç askeri bir jeep olan hammer modelidir. Yine ilk arabada olduğu gibi bu araçtada gerekli güçlendirmeleri yaparak yola koyulmalısınız. Çünkü bu bölümdeki zombiler çok daha güçlüdür, eğer ilk bölümde kullandığınız aracınızı kullanırsanız fazla bir yol gidemezsiniz.

zombi ezmece oyunu oynamak için tıklayınız

İlk iki bölümü tamamladıktan sonra son bölümde devasa bir askeri aracı kullanabileceksinz. Bu araç o kadar güçlü ki tüm güçlendirmeleri yaptıktan sonra artık önünüzde hiç bir zombi duramayacak ve hepsini ezip geçebileceksiniz. Zombi ezmece 2014 oyunu küçük büyük herkesin oynayabileceği türden bir oyundur. Zaten oyuna bir başladıktan sonra bir daha bırakamayacak ve daha önceki bölümleri olan zorlu yollar ve zombi ezmece 2012 bölümlerini de bir an önce oynamak isteyeceksiniz. Yukarıda bir çok methiyeler düzmüş olduğumuz zombi ezmece oyununu oynamak için zombiezmece.com adresini kullanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.