izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Okul Kırtasiye Alışverişi – Kalemlik.com

39386-kalemlikKırtasiye alışverişleri, okul alışverişlerimizin en önemli kısmını oluşturur. Çocuklarımızın kırtasiye ürünleriyle kuracakları ilişki şekli, sonraki eğitim yaşamlarını ve dolayısıyla iş hayatlarını doğrudan etkileme gücüne sahiptir. Bu ürünler, aynı zamanda da çocukların tertipli düzenli bireyler olarak hayata atılmalarına katkı sağlar ve onları hemen tüm hayatları boyunca peşinden koşacakları başarıya bir adım daha yaklaştırır. Başarıya giden yolun tertipli düzenli olmaktan geçtiğini bilen ebeveynler, çocuklarında istedikleri olumlu davranış değişikliklerini sağlamada kırtasiye ürünlerinin kullanımına ve hatta seçimine büyük özen göstermektedir.

Bu alışverişleri çocuklardan ayrı şekilde değil de onlarla birlikte yapmak ve onların fikirlerini de bu süreçte hesaba katmak, hem bu istenen davranış değişikliğinin gerçekleşmesine katkı sağlar, hem de özgüven duygularının gelişmesine katkı sağlar. Kırtasiye alışverişleri ne eşlik eden çocuklar, kendi duygu ve düşüncelerine değer verdiğini gördükleri ebeveynleriyle daha sağlıklı bir iletişim kurma şansı yakalar ve birlikte bir şeyler kotarmanın keyfini doyasıya yaşar. Zamanlarının çoğunu okulda ve bu ürünlerle ilişki halinde geçiren çocukların kırtasiye alışverişlerinde görüşlerini esas almak, bu ürünleri daha keyifli bir şekilde kullanmalarını sağlayacak ve bu durum, öğrenim performanslarının olumlu yönde gelişmesine de katkı sağlayacaktır. Bu performans artışında, seçilen kırtasiye ürünlerinin kalitesinin de çok önemli olduğunu söylemek isteriz.

Ödevini yaparken yazdığı yanlış bir şeyi silmeye çalışan bir çocuğun kullandığı silginin yüzeyde oluşturacağı bir karalık ya da leke veya yüzeyde bırakacağı bir silgi tozu, yazı deneyimi sırasında performans düşüklüğüne zemin hazırlayacağı gibi, yazı araç ve gereçlerini hemen tüm öğrenim hayatında olumsuz bir şekilde algılamasına ve giderek onu yazıdan soğutmaya kadar uzanabilecek bir sürecin tetikleyicisi olabilir. Bu gibi konular, okul başarıları düşük olan çocuklar üzerinde yapılan bilimsel incelemelerde çok açık bir şekilde ortaya çıkmıştır. Hal böyle olunca, alınabilecek basit birtakım önlemlerle büyük değişim ve dönüşümlerin mümkün olduğunu da söyleyebiliriz.

İstenilen kaliteye sahip olmayan bir kırtasiye ürününün alınması, başınıza gelebilecek en kötü durumlardan biridir. Bunun önüne geçmek için, alışverişe çıkmadan önce istediğiniz ürünlerin özelliklerini dikkatle incelemeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz. Birbirinden güzel ve farklı modellere sahip bu ürünler hakkında bilgi düzeyiniz arttıkça ürünleri seçerken daha bilinçli hareket edeceksiniz ve istediğiniz özelliklerin üzerinde ya da altında bir ürün alarak gereksiz masraf yapmaktan kaçınmış olacaksınız. Alışverişe çıkmadan önce bu tür bilgileri en kısa ve kolay şekilde bulabileceğiniz ortam ise şüphesiz ki internettir. Tüm ihtiyaçlarınızı en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla gerçekleştirmenizi sağlayan www.kalemlik.com u yalnızca alışverişe çıkmadan önce değil, eğer bu ürünlere sürekli ihtiyaç duyuyorsanız, gün aşırı takip etmenizi de tavsiye etmek isteriz. Keyifli alışverişler…

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.