izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Mersin’de Botox İle Gençleşin

Botox Mersin ilinde yaşayanlar için artık Karakucak Klinikte güvenilir ve ekonomik fiyatlar ile hizmet veriyor. Botoks kullanım alanları ve etkileri ile oldukça memnun kalınan ve sık tercih edilen bir yöntemdir. Bugüne kadar güvenilir bir yer olmadığı içinertelemiş ve hiç denememiş olabilirsiniz. Oysa yaptırdığınız zaman etkilerini ve farkını görünce artık vazgeçilmez estetik uygulamalarınızdan biri olacağı kesin.

Botoks ne işe yarıyor

Botox Mersin kliniği olan Karakucak Klinikte botoks uygulaması güvenilir olarak yapılmaktadır. Botox yüzde var olan kırışıklıklarınız için oldukça etkili bir çözümdür. Ortalama 3 ile 6 ay arasında bir kalıcılık sağlar ve herhangi bir yan etkisi bulunmaktadır. Aynı zamanda terleme sorunu yaşayan kişilerde botox ön plana çıkan etkili bir çözüm olacaktır. Yaz aylalarında terlemeden şikayetçi iseniz botox yaptırarak yaz ayını dahakonforlu geçirebilirsiniz.

Botox Mersin kliniğinde hizmet alacağınız botoks ortalama 30 dakika sürüyor. İlk olarak sizlere bir anestezi kremi sürülüyor ve 20 dakika bekletiliyor. Sonrasında iseortalama 10 dakika içinde belirlenen ve gerek görülen noktalara botoks için enjekte işlemi yapılıyor. Sonrasında etkili sonuçları görmek için birkaç gün beklemelisiniz. Ortalama 3 gün sonra artıketkileri göz görünür şekilde meydanageliyor. Üstelik botox etkisi geçmeye başladığında eğer çok bekletmez ve hemen yenilerseniz süreç çok daha uzun oluyor olacak. Yani 4 ay geçerli olan sonuç 6 aya kadar çıkabilecek. Bu sebeple kırışıklığınız geri gelmesin diyorsanız botoxu yeniletmeyi unutmayınız.

18 yaş üstü herkes botoks yaptırabilir. Kırışıklıklar bazen 25 yaşında bazen de 30 lı yılların sonunda kendini gösterebilir. Bu her cilt tipi için farklılık gösterecektir. Dolayısı siz aynaya baktığınızda artık zamanı geldi diyorsanız yaş kavramına takılmadan doktorunuza ulaşabilirsiniz.

Leke Tedavisi Mersin

Lekeler kişinin daha çok yüz bölgesini ve dekolte ile boyun, omuz bölgesinde çıkarak kişilere görsel olarak memnuniyetsizlik sağlamaktadır. Kişiler için bu lekeler görsel olarak oldukça rahatsız edicidir. Oysa özellikle en çok rastlanan güneş lekeleri için yeni teknolojiler çok fazla olumlu sonuç vermekte ve lekeler çoğunlukla yok olup ya da belli belirsiz bir hale gelmektedir.Leke Tedavisi Mersin kliniği olan Karakucak Klinikte hastalar için farklı teknikler sunuluyor. Her tedavinin farklı bir işleyişi ve seans sayıları bulunuyor. Bazen tek uygulama yeterli oluyorken, bazen birden fazla uygulama bir arada yapılabiliyor. Özellikle lazer ile yapılan leke giderici tedaviler ise son yıllarda çok daha popüler bir tedavi olarak karşımıza çıkıyor.

Leke Tedavisi Mersin kliniğine giderek sizler de lekeleriniz için çare bulabilirsiniz. Özellikle lekeleriniz için zaman kaybetmeden tedaviye karar vermeniz çok daha doğru olacaktır. Lekelerinizbelirginleştikten sonra elbette tedavi süreci daha uzun ve daha zorlu olacaktır. Lekelerin analizleri yapıldığı zaman tedavi de belirleniyor olacak. Sizler tedaviye başladığınızda her devam ettiğiniz seansta lekelerinizin yok olduğuna tanık olacaksınız. Düzenli olarak tedavinize devam etmeniz ve sonrasında da cildinizi güneşten korumaya mutlaka önem vermelisiniz.

Leke Tedavisi Mersin kliniğinde yaptıracağınız tedavi ile aynı zamanda cildiniz için de derinlemesine bir bakım yaptırmış olacaksınız. Cildiniz temizlenecek, ölü derilerden kurtulmuş olacak ve çok daha canlı bir cilt ile karşılaşmış olacaksınız. Leke Tedavisi Mersin kliniği ile iletişime geçtiğinizde aynı zamanda birçok farklı uygulama ile de karşılaşıyor olacaksınız. Güzelliğiniz adına ne varsa aynı adres bir arada bulabilirsiniz.

office 365

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.