izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Mynet Mi? Ok.Net Mi?

Mynet Mi? Ok.Net Mi? 1Myneti herkez bilir Ok.net’i ise bilmeyen  bir çok kişi vardır diye tahmin ediyorum. Mugün Mynet ile Ok.net’i karşılaştıracağız ve farkı hep beraber göreceğiz. İlk olarak kişisel fikrimi söylemek istiyorum bana göre Mynet ne kadar eskide olsa Ok.net günümüzde Mynet den daha kaliteli hizmet sunuyor.

Gerek görsel açıdan gerek kullanım amacı açısından ok.net daha gelişmiş bir site. En basit açıdan bakarsanız Ok.net’in sesli haber okuma özelliği sayesinde haberleri okumak yerine dinleyebilirsiniz sadece bu özellikle bile ok.net myneti geçer bence. Başka bir özelliği ise tasarımı ok.net tasarımınıa göre mynetden daha kaliteli ve ziyaretcilerini daha çabuk etkiliyor.Bunların yanı sıra Mynet sadece kendisi için çalışıyor.

Sunduğu hizmetler haber,foto, video v.s ok.net ise internet hizmetleri bile sunuyor domain, hosting v.s. tüm bunlara rağen mynetin daha popüler olması ok.netin henüz keşfedilmemiş olmasıdır bence. Bir kaç yıl içerisinde ok.net mynetin yerini alır diye düşünüyorum.

Domain olarak incelersekde ok.net mynet.com’a göre daha jenerik duruyor bence. Daha kısa ve daha akılda alıcı. Bu açıdan mynet epeyi bi önce çünkü eski olması akılda kalıcılıgını arttırıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Yemek Tarifleri dedi ki:

    Ok.net bu piyasada yeni, tabii ki de mynet.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.